Wyniki ligowe

HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 15. i 16. kolejki I ligi: SMS II PZHL Sosnowiec - KH Sanok 1:4 i 5:1, SMS I PZHL Sosnowiec - MMKS Nowy Targ 6:2 i 11:1, TKH II Toruń - Stoczniowiec II Gdańsk 3:4 po dogrywce i 2:6, Dwory Unia II Oświęcim - Cracovia 3:4 i 4:2, Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 3:4 i 3:4.

SIATKÓWKA

Wyniki 5. kolejki II ligi kobiet: MMKS Dąbrowa Górnicza - UMKS Łańcut 3:1, Armatura Kraków - Siarka Tarnobrzeg 0:3, WSBiP Ostrowiec Św. - Elektromet Mysłowice 3:0, Tomasovia Tomaszów Lub. - Sandecja Nowy Sącz 3:2.

Wyniki 5. kolejki III ligi mężczyzn: MOSiR Jasło - Błękitni Ropczyce 2:3, Anilana Rakszawa - Wisłok Strzyżów 0:3, Czarni Oleszyce - AZS PWSZ Krośnianka 1:3, Orkan Nisko - AZS UR Rzeszów 3:0, San Lesko - AZS Politechnika Rzeszów 0:3, mecz UMOS Krosno - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne został przełożony na 19 listopada, godz. 16. W meczu zaległym: Wisłok - San 3:0.

KOSZYKÓWKA

Wyniki 3. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: MKS V LO Rzeszów - Stal II Stalowa Wola 95:111, MOSiR Krosno - Kontra Rzeszów 70:116, Sokół II Łańcut - AZS UR Resovia 74:76, pauzowała Siarka II Tarnobrzeg.

Wyniki 6. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Limblach Limanowa - MOSiR AZS Krosno 99:79, STS Nowy Sącz - Unia Tarnów 69:77, Skawa Wadowice - Korona Kraków 86:108, Basket Kraków - Cracovia 75:68.

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 4. kolejki II ligi kobiet: AZS AWF Kraków - Tomex Kraków 35:23, Landeco Siemianowice - Ruch Chorzów 17:37, Olimpia Nowy Sącz - Otmęt Krapkowice 17:17, pauzowała Siódemka Jarosław.

Wyniki 8. kolejki II ligi mężczyzn: AZS Katowice - Stal Mielec 37:31, Unia Tarnów - AZS Rzeszów 32:28, Viret Zawiercie - MKS Siemianowice 22:22, ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg 27:27, pauzowała Gwardia II Opole.

TENIS STOŁOWY

Wyniki 5. kolejki I ligi kobiet: Wanda Kraków - Leś Pol Borek Stary 9:1, Bronowianka II Kraków - MOS Krosno 8:2, AZS AE II Wrocław - JKTS Jastrzębie 3:7, Elta Łódź - MKSTS Polkowice 6:4.

Wyniki 7. kolejki I ligi mężczyzn: Suret Brzostowianka - AZS WSP Częstochowa 4:6, AZS Politechnika Zapel Rzeszów - Trasko Ostrzeszów 4:6, Kastor Łask - AZS AE Wrocław 9:1, Zawisza Rzgów - Victoria Wałbrzych 3:7, Górnik Miechowice - Top Bolesławiec 3:7.

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 1/4 finału pucharu Polski na szczeblu okręgu stalowowolskiego: ŁKS Łowisko - Sokół Nisko 2:0, Łętownia - Stal Stalowa Wola 2:3, Jeziorak Chwałowice - Budo Instal Turbia 2:4, Start Wola Mielecka - Ikarus Tuszów Narodowy 0:2.