Sukces młodych piłkarzy ręcznych

Reprezentacja juniorów województwa łódzkiego w piłce ręcznej zdobyła Puchar Polski w Turnieju Nadziei Olimpijskich.

Nasz zespół wygrał wszystkie mecze. W grupie pokonał reprezentacje województw: śląskiego 19:15 (10:9), kujawsko-pomorskiego 28:16 (12:4) i mazowieckiego 17:12 (9:7). W półfinale nasza drużyna z wygrała z zespołem z województwa wielkopolskiego 31:20 (11:12), a w finale z mazowieckiego 27:15 (13:7).

Zespół oparty jest na zawodnikach ChKS Łódź, a jednocześnie uczniów klasy sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Łodzi. Oprócz uczniów z Łodzi, województwo reprezentowało 3 zawodników z MKS Wieluń. Ta sama drużyna w ubiegłym roku zdobyła tytuł mistrza Polski gimnazjów.

Skład zespołu: Andrzej Liwiński, Michał Bartczak, Kamil Pawlak, Radosław Walczak, Michał Marszałek, Łukasz Kwieciński, Michał Kulisz, Kamil Stegliński, Marek Urbański, Tomasz Wężyk, Daniel Wójcik (wszyscy ChKS) oraz Marcin Kruk, Wojciech Cielach, Sebastian Leśniak (wszyscy MKS).