MMKS Nowy Targ - KH Sanok 3:7 i 1:10

HOKEJ NA LODZIE. I LIGA. Hokeiści z Sanoka nie zwalniają tempa. W rozegranych w sobotę i niedzielę meczach wyjazdowych wyraźnie pokonali MMKS Nowy Targ.

W sobotę sanoczanie przegrywali po pierwszej tercji 0:2. Jednak już w 26. minucie był remis 2:2, a trzy minuty później Radwański zdobył trzecią bramkę dla KH. Ostatecznie lider wygrał 7:3.

W niedzielę poszło jeszcze łatwiej. Sanoczanie zaaplikowali rywalom 10 goli tracąc tylko jednego.

MMKS NOWY TARG 3

KH SANOK 7

Tercje: 2:0, 1:5, 0:2.

1:0 Malinowski (15.), 2:0 Malinowski (20.), 2:1 T. Demkowicz (25.), 2:2 M. Mermer (26.), 2:3 Radwański (29.), 2:4 Rąpała (31.), 2:5 P. Karnas (34.), 3:5 Malinowski (37.), 3:6 Stolarik (48.), 3:7 Radwański (53.).

MMKS: Klocek - Sojka, Walczak; Grynia, Ujwary; Wołoszczuk, Długi - Wsół, Leśniowski, Iskrzycki; Tętnowski, Kolusz, Chudoba; Siaśkiewicz, Olszewski, Malinowski.

Sanok: Janiec - D. Demkowicz, Stolarik; Cholewa, Lisowski; Samek, Ciepły; Mika - Radwański, M. Mermer, Niemiec; T. Demkowicz, Barnuś, Rąpała; P. Karnas, T. Mermer, Miśków.

Kary: MMKS - 12 min., Sanok - 12 min.

Widzów: 50.

MMKS NOWY TARG 1

KH SANOK 10

Tercje: 0:2, 0:3, 1:5.

0:1 Soczek (11.), 0:2 T. Demkowicz (19.), 0:3 Niemiec (29.), 0:4 Radwański (29.), 0:5 T. Mermer (32.), 1:5 Olszewski (41.), 1:6 Ciepły (44.), 1:7 Radwański (77.), 1:8 M. Mermer (56.), 1:9 Rąpała (57.), 1:10 Stolarik (58.).

MMKS: Klocek (57. Górka) - Sojka, Walczak; Ujwary, Długi; Grynia, Wołoszczuk - Wsół, Leśniowski, Iskrzycki; Tętnowski, Kolusz, Chudoba; Siaśkiewicz, Olszewski, Malinowski.

Sanok: Janiec - D. Demkowicz, Stolarik; Cholewa, Lisowski; Samek, Ciepły; Mika - Radwański, M. Mermer, Niemiec; T. Demkowicz, Barnuś, Rąpała; P. Karnas, T. Mermer, Soczek; Miśków.

Kary: MMKS - 8 min., Sanok - 6 min.