Dwie porażki hokeistów TKH II

Młodzi torunianie na Tor-Torze dwukrotnie przegrali z Polonią Bytom

Młodym torunianom lepiej poszło w sobotę. Skład wzmocnili doświadczeni zawodnicy z pierwszego zespołu (Łukasz Kiedewicz, Dariusz Chrząstek, Michał Janczarek, zespół prowadził Sławomir Szachniewicz) i jeszcze na 10 minut przed końcem spotkania gospodarze przegrywali różnicą jedynie dwóch bramek (3:5). Nazajutrz pierwszego gola dla TKH II zdobył już w 2. min Sebastian Siewert, ale potem na lodowisku dominowali bytomianie, którzy jeszcze w pierwszej tercji pięć razy pokonali Michała Plaskiewicza. Trzy gole dla gospodarzy w tym meczu strzelił Mateusz Wiśniewski.

Wyniki I ligi

TKH II TORUŃ - POLONIA BYTOM 3:6 (1:2, 1:3, 1:1)

Bramki dla TKH II: Wiśniewski (5., 50.), Wojnarowski (35.)

TKH II: Kiedewicz (21. Plaskiewicz) - Chrząstek, Janczarek, Ożóg, Rongiers, Wiśniewski - Kunicki, Bednarski, Szwed, Siewert, Lipiński - Babski, Dudkiewicz, Rybarczyk

TKH II TORUŃ - POLONIA BYTOM 6:14 (1:5, 2:6, 3:3)

Bramki dla TKH II: Siewert (2.), Górski (26.), Wiśniewski (30., 56., 59.), Zabielski (55.)

TKH II: Plaskiewicz - Mazurski, Górski, Szwed, Rongiers, Wiśniewski - Fleiszer, Kuchnicki, Babski, Siewert, Rybarczyk - Kunicki, Bednarski, Lipiński, Zabielski, Dudkiewicz

Inne wyniki: Stoczniowiec II Gdańsk - SMS II Sosnowiec 1:5 i 2:4, Zagłębie Sosnowiec - MMKS Nowy Targ 6:6 po dogrywce i 6:3, KH Sanok - Unia/Dwory II Oświęcim 7:6 po dogrywce i 6:2, SMS I Sosnowiec - Cracovia 4:3 i 2:1