MLS, Liga okręgowa, Klasa A

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I

11. kolejka: Mazowsze II Płock - ULKS Ciółkowo 3:1, Legionovia II - MKS Ciechanów 3:0, Korona Ostrołęka - Stoczniowiec Płock nie odbył się, Kasztelan Sierpc - Makowianka 6:1, Piast Piastów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:0, Tęcza Płońsk - Żbik Nasielsk 2:3, GKS Strzegowo - Boruta Kuczbork 1:5, Podlasie Sokołów Podlaski - Skra Drobin 2:1.

Grupa II

11. kolejka: Wicher Kobyłka - Okęcie II Warszawa 2:0, Zwolenianka - Błonianka 3:0 walkower, Mszczonowianka - Start Otwock 2:2, Pogoń Grodzisk - KS Warka 0:2, Powiślanka Lipsko - Mazur Karczew 1:1, Broń Radom - Mirax/Viki Bierwce 1:0, Marcovia - Żyrardowianka 3:2, Wilga Garwolin - Zryw Sobolew 0:0.

Liga okręgowa

Grupa I

10. kolejka: Przyszłość Włochy - Świt Warszawa 0:0, Olimpia II Warszawa - Milan Milanówek 0:0, Sagita Warszawa - LKS Chlebnia 0:2, Naprzód Zielonki - Naprzód Brwinów 9:0, Tur Jaktorów - Jedność Żabieniec 3:2, Partyzant Leszno - Sparta Jazgarzew 1:2, Ożarowianka - Relax Radziwiłłów 1:0.

Grupa II

10. kolejka: KS II Łomianki - Mazur Radzymin 2:1, Marymont Warszawa - Józefovia 4:1, Gwardia II Warszawa - GKP II Targówek 7:3, Bóbr Tłuszcz - NTP II Wyszków 1:0, Sarmata Warszawa - Huragan Wołomin 0:2, Polfa Tarchomin - Hutnik II Warszawa 0:1, ZWAR Międzylesie - Advit Wiązowna 3:3.

Klasa A

Grupa I

9. kolejka: Anprel Nowa Wieś - MKS Żabia Wola 1:0, Żyrardowianka II - Piast II Piastów 3:1, GLKS Nadarzyn II - Błękitni Korytów 1:0, FC Stars Warszawa - CWKS Legia Warszawa 8:1, KS Raszyn - Drukarz Warszawa 1:1, Utrata Pawłowice - Wrzos Międzyborów 3:0, Ryś Laski - Znicz II Pruszków 5:0.

Grupa II

9. kolejka: KS Falenica Warszawa - Skra Obory 3:0, Legion Warszawa - Victoria Zerzeń 0:0, Orzeł Baniocha - Perła Złotokłos 1:2, KS Piaseczno II - Mazur II Karczew 5:2, AZS Absolwent Warszawa - CKS Celestynów 1:0, PKS Radość - Amigos Warszawa 2:4, Laura Chylice - Energetyk Warszawa 7:1, Victoria Głosków - Marymont II Warszawa 0:3 walkower.

Grupa III

9. kolejka: Rządza Załubice - Marcovia II Marki 2:1, Wisła Zakroczym - Wisła Jabłonna 6:3, Wicher II Kobyłka - KS Glinianka 5:1, Mazur II Radzymin - AON Rembertów 3:3, Victoria Sulejówek - Vistula Nadbrzeż 3:1, Józefovia II - Sokół II Serock 2:3, Nadnarwianka II Pułtusk - Rotavia Nieporęt 6:2.