Cegielski nadal w Atlasie

Krzysztof Cegielski podpisze kontrakt z Atlasem Wrocław na starty w sezonie 2004. Przypomnijmy, że "Cegła" uległ ciężkiej kontuzji podczas czerwcowego meczu ligi szwedzkiej i wciąż nie odzyskał pełnej władzy w nogach. Nie traci jednak nadziei na powrót do żużla.

- Coraz lepiej się czuję. Z każdym tygodniem jest coraz lepiej, ja to naprawdę czuję - mówił w rozmowie z dziennikarzami przed sobotnim turniejem o Złoty Kask. - Teraz muszę pomyśleć o podpisaniu kontraktu na przyszły sezon - dodał.

Prezes WTS Andrzej Rusko przyznał jednak, że jego klub podpisze z Cegielskim kontrakt na sezon 2004. "Cegła" może mieć jednak problem ze znalezieniem klubu w Szwecji. Tamtejsze przepisy dopuszczają bowiem, że jeden zespół może podpisać tylko dziesięć kontraktów, wliczając w to zawodników krajowych i zagranicznych.

- W Szwecji na razie trudno mi kogoś przekonać, że ja jeszcze będę jeździł na żużlu. Ale i tak wierzę, że podpiszę tam kontrakt. Teraz jednak skupiam się na lidze polskiej. Z Wrocławia jest wola rozmów, więc będziemy rozmawiać - zakończył Cegielski, który przed sobotnim turniejem spotkał się z wrocławskimi kibicami, a później przejechał kilka kółek Stadionu Olimpijskiego, prowadząc czterokołowy quad.