KH Sanok - SMS I PZHL Sosnowiec 5:0 i 5:0

HOKEJ NA LODZIE. I LIGA. Sanoccy hokeiści nadal wygrywają. Tym razem dwukrotnie pokonali dotychczasowego wicelidera, SMS I Sosnowiec.

W sobotnim meczu sanoczanie szybko objęli prowadzenie 3:0 i kontrolowali przebieg spotkania. W kolejnych dwóch tercjach lider rozgrywek strzelił jeszcze po jednej bramce i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:0.

KH SANOK 5

SMS I SOSNOWIEC 0

Tercje: 3:0, 1:0, 1:0.

1:0 T. Demkowicz (5.), 2:0 D. Demkowicz (11.), 3:0 M. Mermer (13.), 4:0 M. Mermer (45.), 5:0 Kostecki (57.).

KH Sanok: Janiec - Stolarik, D. Demkowicz - Rąpała, Ciepły - Burnat, Mika - Lisowski - Radwański, M. Mermer, Niemiec - Barnuś, Piecuch, Miśków - T. Demkowicz, Kostecki, G. Galant - Brejta, T. Mermer.

SMS I: Rajski - Dąbkowski, D. Galant - Koseda, Benasiewicz - Skrzypkowski, Noworyta - Smyczyński - Kwiatek, Kowalówka, Sękowski - Zubek, Jastrzębski, Maćkowiak - Bartosik, Rutkowski, Dalke - Jędrzejczyk.

Kary: Sanok - 59 min., SMS I - 18 min.

Widzów: 2 tys.

Podobnie było w niedzielnym spotkaniu. Po 40 minutach Sanok prowadził 5:0 i w ostatniej tercji kontrolował przebieg meczu.

KH SANOK

SMS I SOSNOWIEC

Tercje: 2:0, 3:0, 0:0.

1:0 Miśków (8.), 2:0 Kostecki (20.), 3:0 Niemiec (27.), 4:0 Miśków (33.), 5:0 Galant (37.),

SMS I: Stepokura - Dąbkowski, D. Galant - Koseda, Benasiewicz - Skrzypkowski, Noworyta - Smyczyński - Kwiatek, Kowalówka, Sękowski - Zubek, Jastrzębski, Maćkowiak - Bartosik, Rutkowski, Dalke - Jędrzejczyk.

Kary: Sanok - 14 min., SMS I - 34 min.