Medale młodych zapaśników

Zapasy. MMP w stylu wolnym. Z sukcesami startowali zapaśnicy z naszego regionu w młodzieżowych mistrzostwach Polski w stylu wolnym - przywieźli z nich trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy

W turnieju mistrzowskim, który odbył się w Brzegu Dolnym trzej zapaśnicy Górnika Łęczna - Paweł Knap, Krystian Brzozowski i Marcin Marcinkiewicz wywalczyli tytuły mistrzowskie. Mariusz Łoś z zamojskiego Agrosu był drugi w najlżejszej kategorii 55 kg. Łoś w finale musiał uznać wyższość Mariusza Walkowiaka z Ceramika Krotoszyn. Knap nie miał sobie równych w kategorii do 60 kg, Brzozowski - 74 kg, a Marcinkiewicz - 84 kg. Ich kolega klubowy Dawid Baran wywalczył brąz w kategorii 55 kg.

W rywalizacji klubów najlepszy był Włókniarz Łódź (111 pkt.), a drugie miejsce wywalczyli górnicy z Łęcznej. Na piątej lokacie uplasowała się Włodawianka Włodawa (52 pkt.). Klasyfikację województw wygrało lubelskie (239 pkt.), przed mazowieckim (134 pkt.) i łódzkim (121 pkt.).