IV liga, MLS, Liga okręgowa , Klasa A

9. kolejka: Dolcan Ząbki - KS Łomianki 5:0, Nadnarwianka Pułtusk - GKP Targówek 1:0, Legia II Warszawa - Szydłowianka 3:0, KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn 1:0, Wisła II Płock - Ursus Warszawa 3:0, Narew Ostrołęka - Delta Warszawa 1:3, Pogoń Siedlce - Hutnik Warszawa 3:1, Olimpia Warszawa - Polonia II Warszawa 1:3, Pilica Białobrzegi - Korona Góra Kalwaria 2:2.

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I

8. kolejka: Skra Drobin - Piast Piastów 4:2, Makowianka - Mazowsze II Płock 1:1, Ostrovia - Legionovia II 0:1, Boruta Kuczbork - Korona HD Ostrołęka 3:2, Żbik Nasielsk - Kasztelan Sierpc 2:1, Stoczniowiec Płock - MKS Ciechanów 3:2, ULKS II Ciółkowo - Tęcza Płońsk 2:1, Podlasie Sokołów - GKS Strzegowo 4:1.

Grupa II

8. kolejka: Start Otwock - Błonianka 1:1, Mazur Karczew - Zwolenianka 3:2, Okęcie II Warszawa - Wilga Garwolin 2:3, Żyrardowianka - Powiślanka 2:5, Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk 2:2, Marcovia - Broń Radom 1:2, KS Warka - Wicher Kobyłka 6:2, Mirax/Viki Bierwce - Mszczonowianka 0:0.

Liga okręgowa

Grupa I

7. kolejka: Jedność Żabieniec - Olimpia II Warszawa 3:0, Naprzód Brwinów - Świt Warszawa 1:2, Partyzant Leszno - Przyszłość Włochy 1:8, Ożarowianka - Tur Jaktorów 2:1, Sparta Jazgarzew - Sagita Warszawa 3:4, KS Chlebnia - Milan Milanówek 4:2, Relax Radziwiłłów - Naprzód Zielonki 0:3.

Grupa II

7. kolejka: Huragan Wołomin - Marymont Warszawa 1:0, Polfa Tarchomin - Łomianki II 2:1, ZWAR Międzylesie - Sarmata Warszawa 10:0, NTP II Wyszków - Mazur Radzymin 0:1, Hutnik II Warszawa - Gwardia II Warszawa 2:4, GKP II Targówek - Józefovia 1:3, Advit Wiązowna - Bóbr Tłuszcz nie odbył się.

Klasa A

Grupa I

6. kolejka: Żabia Wola - Utrata Pawłowice 2:1, Ryś Laski - KS Raszyn 1:2, Znicz II Pruszków - Stars Warszawa 2:3, Wrzos Międzyborów - GLKS Nadarzyn II 0:1, Drukarz Warszawa - Żyrardowianka II 6:1, CWKS Legia Warszawa - Anprel Nowa Wieś 2:3, Błękitni Korytów - Piast II Piastów 0:1.

Grupa II

7. kolejka: Victoria Głosków - KS Falenica 2:4, Laura Chylice - PKS Radość 2:4, Energetyk Warszawa - AZS Absolwent Warszawa 2:0, Marymont II Warszawa - KS Piaseczno II 1:2, Amigos Warszawa - Orzeł Baniocha 2:2, CKS Celestynów - Legion Warszawa 1:2, Mazur II Karczew - Skra Obory 5:3, Perła Złotokłos - Victoria Zerzeń 0:3.

Grupa III

6. kolejka: Marcovia II Marki - Józefovia II 7:1, Nadnarwianka II Pułtusk - Victoria Sulejówek 1:2, Rotavia Nieporęt - Mazur II Radzymin 3:5, Sokół Serock - Wicher II Kobyłka 2:2, Vistula Nadbrzeż - Wisła Zakroczym 3:0, AON Rembertów - Rządza Załubice 1:0, Glinianka - Wisła Jabłonna 1:2.