MLS, Liga Okręgowa, Klasa A

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I

7. kolejka: Mazowsze II Płock - Ostrovia 8:0, Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 2:1, Piast Piastów - Podlasie Sokołów 2:1, MKS Ciechanów - Makowianka 0:0, Korona HD Ostrołęka - Żbik Nasielsk 2:2, Stoczniowiec Płock - ULKS II Ciółkowo 0:2, GKS Strzegowo - Tęcza Płońsk 1:5, Legionovia II - Boruta Kuczbork 1:2.

Grupa II

7. kolejka: Błonianka - KS Warka 2:1, Mszczonowianka - Zryw Sobolew 2:1, Pogoń Grodzisk - Żyrardowianka 2:0, Broń Radom - Wilga Garwolin 1:0, Wicher Kobyłka - Mazur Karczew 0:0.

Start Otwock - Okęcie II Warszawa 4:1, Zwolenianka - Mirax/Viki Bierwce 2:2, Powiślanka - Marcovia 5:0.

Liga okręgowa

Grupa I

6. kolejka: Sagita Warszawa - Relax Radziwiłłów 5:1, Świt Warszawa - Jedność Żabieniec 1:3, Olimpia II Warszawa - Sparta Jazgarzew 1:0, Przyszłość Włochy - KS Chlebnia 2:1, Milan Milanówek - Naprzód Brwinów 4:3, Tur Jaktorów - Partyzant Leszno 3:0 walkower (dziewięciu zawodników nie miało ważnych badań lekarskich), Naprzód Zielonki - Ożarowianka 1:0.

Grupa II

6. kolejka: Marymont Warszawa - Hutnik II Warszawa 1:0, Sarmata Warszawa - Polfa Tarchomin 1:1, Mazur Radzymin - Huragan Wołomin 4:1, Gwardia II Warszawa - Advit Wiązowna 4:1 (mecz przerwany w 85. min), Józefovia - NTP II Wyszków 3:2, Łomianki II - GKP II Targówek 4:4, Bóbr Tłuszcz - ZWAR Międzylesie 0:2.

Mecze zaległe: Józefovia - ZWAR 1:0, Sarmata - Mazur 1:3.

Klasa A

Grupa I

5. kolejka: Błękitni Korytów - MKS Żabia Wola 2:1, Piast II Piastów - CWKS Legia Warszawa 3:3, Anprel Nowa Wieś - Drukarz Warszawa 0:0, Żyrardowianka II - Wrzos Międzyborów 7:0, GLKS II Nadarzyn - Znicz II Pruszków 4:0, FC Stars Warszawa - Ryś Laski 3:1, KS Raszyn - Utrata Pawłowice 2:0.

Grupa II

6. kolejka: KS Falenica - Perła Złotokłos 3:0, Victoria Zerzeń - Mazur II Karczew 0:1, Skra Obory - CKS Celestynów 3:0, Legion Warszawa - Amigos Warszawa 2:0, Orzeł Baniocha - Marymont II Warszawa 3:1, KS Piaseczno II - Energetyk Warszawa 3:4, AZS Absolwent Warszawa - Laura Chylice 1:1, PKS Radość - Victoria Głosków 3:2.

Grupa III

5. kolejka: KS Glinianka - Marcovia II Marki 6:2, Wisła Jabłonna - AON Rembertów 1:0, Rządza Załubice - Vistula Nadbrzeż 1:2, Wisła Zakroczym - Sokół OSiR Serock 2:6, Wicher II Kobyłka - Rotavia Nieporęt 3:1, Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II 2:1, Victoria Sulejówek - Józefovia 3:1.

Mecz zaległy: Józefovia - Mazur II 3:4.

Copyright © Agora SA