TERMINARZ I LIGI HOKEJA NA LODZIE

1-2 kolejka - 20/21 września 2003

TRH Zagłębie Sosnowiec - TKH II Toruń, KH Sanok - GKS Stoczniowiec II Gdańsk, SMS I PZHL Sosnowiec - TMH Polonia Bytom, MKS Cracovia Kraków - SMS II PZHL Sosnowiec, Dwory S.A. Unia II Oświęcim - MMKS Nowy Targ

3-4 kolejka - 27/28 września 2003

TKH II - MMKS, SMS II PZHL - Dwory S.A. Unia II, Polonia - Cracovia, Stoczniowiec II- SMS I PZHL, Zagłębie - KH

5-6 kolejka - 4/5 października 2003

KH - TKH II, SMS I PZHL - Zagłębie, Cracovia - Stoczniowiec II, Dwory S.A. Unia II - Polonia, MMKS - SMS II PZHL

7-8 kolejka - 11/12 października 2003

TKH II - SMS II PZHL, Polonia - MMKS, Stoczniowiec II - Dwory S.A. Unia II, Zagłębie - Cracovia, KH - SMS I PZHL

9-10 kolejka - 18/19 października 2003

SMS I PZHL - TKH II, Cracovia - KH, Dwory S.A. Unia II - Zagłębie, MMKS - Stoczniowiec II, SMS II PZHL - Polonia

11-12 kolejka - 25/26 października 2003

TKH II - Polonia, Stoczniowiec II - SMS II PZHL, Zagłębie - MMKS, KH - Dwory S.A. Unia II, SMS I PZHL - Cracovia

13-14 kolejka - 1/2 listopada 2003

Cracovia - TKH II, Dwory S.A. Unia II - SMS I PZHL, MMKS - KH, SMS II PZHL - Zagłębie, Polonia - Stoczniowiec II

15-16 kolejka - 15/16 listopada 2003

TKH II - Stoczniowiec II, Zagłębie - Polonia, KH - SMS II PZHL, SMS I PZHL - MMKS, Cracovia - Dwory S.A. Unia II

17-18 kolejka - 22/23 listopada 2003

Dwory S.A. Unia II - TKH II, MMKS - Cracovia, SMS II PZHL - SMS I PZHL, Polonia - KH, Stoczniowiec II- Zagłębie

19-20 kolejka - 29/30 listopada 2003

TKH II - Zagłębie, Stoczniowiec II - KH, Polonia - SMS I PZHL, SMS II PZHL - Cracovia, MMKS - Dwory S.A. Unia II

21-22 kolejka - 6/7 grudnia 2003

MMKS - TKH II, Dwory S.A. Unia II - SMS II PZHL, Cracovia - Polonia, SMS I PZHL - Stoczniowiec II, KH - Zagłębie

23-24 kolejka - 13/14 grudnia 2003

TKH II - KH, Zagłębie - SMS I PZHL 3:2 i 5:1 (mecze rozegrano awansem), Stoczniowiec II - Cracovia, Polonia - Dwory S.A. Unia II, SMS II PZHL - MMKS

25-26 kolejka - 10/11 stycznia 2004

SMS II PZHL - TKH II, MMKS - Polonia, Dwory S.A. Unia II - Stoczniowiec II, Cracovia - Zagłębie, SMS I PZHL - KH

27-28 kolejka - 17/18 stycznia 2004

TKH II - SMS I PZHL, KH - Cracovia, Zagłębie - Dwory S.A. Unia II, Stoczniowiec II - MMKS, Polonia - SMS II PZHL

29-30 kolejka - 24/25 stycznia 2004

Polonia - TKH II, SMS II PZHL - Stoczniowiec II, MMKS - Zagłębie, Dwory S.A. Unia II - KH, Cracovia - SMS I PZHL

31-32 kolejka - 31 stycznia/1 lutego 2004

TKH II - Cracovia, SMS I PZHL - Dwory S.A. Unia II, KH - MMKS, Zagłębie - SMS II PZHL, Stoczniowiec II - Polonia

33-34 kolejka - 14/15 lutego 2004

Stoczniowiec II - TKH II, Polonia - Zagłębie, SMS II PZHL - KH, MMKS - SMS I PZHL, Dwory S.A. Unia II - Cracovia35-36 kolejka - 21/22 lutego 2004

TKH II - Dwory S.A. Unia II, Cracovia - MMKS, SMS I PZHL - SMS II PZHL, KH - Polonia, Zagłębie - Stoczniowiec II

PLAYOFF

I RUNDA: 27.02, 29.02, 5.03, 7.03, 9.03

II RUNDA (o miejsca 1-2): 12.03, 14.03, 19.03, 21.03, 23.03

II RUNDA (o miejsca 3-4): 12.03, 14.03, 19.03