KRÓL OPOROWSKIEJ

PIŁKARSKI PLEBISCYT GAZETY I ŚLĄSKA. Tomasz Kosztowniak został wybrany przez kibiców na najlepszego piłkarza meczu Śląska Wrocław z Zagłębiem Sosnowiec.

Otrzymał najwięcej głosów, minimalnie wyprzedzając w głosowaniu Marcina Wielgusa i Pawła Sasina. Kosztowniak w głosowaniu na "Króla Oporowskiej" wygrał już po raz drugi, gdyż w meczu z Ruchem Radzionków kibice też wybrali go na najlepszego zawodnika Śląska w tym pojedynku.

Najlepsi w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

1. Tomasz Kosztowniak - 25 głosów

2. Marcin Wielgus - 21 głosów

3. Paweł Sasin - 19 głosów

4. Dariusz Sztylka - 11 głosów

5. Michał Struzik - 1 głos

Przypomnijmy, że kibice wybierają najlepszego piłkarza wrocławskiej drużyny - "Króla Oporowskiej" - w meczach na stadionie przy Oporowskiej. Nasz plebiscyt rozpoczęliśmy od spotkania Śląsk - Ruch Radzionków. Po każdym wrocławskim spotkaniu kibice wrzucają do specjalnych urn ustawionych przy wejściach na trybuny swoje propozycje gracza meczu. Kupony przed każdym spotkaniem publikujemy w "Gazecie". Widzowie biorący udział w naszym plebiscycie wygrywają bilety na kolejny pojedynek Śląska, rozgrywany na stadionie we Wrocławiu.

Klasyfikacja "Króla Oporowskiej" po dwóch meczach ( z Ruchem Radzionków i Zagłębiem Sosnowiec):

1. Tomasz Kosztowniak - 39 głosów,

4. Marcin Wielgus - 21 głosów,

5. Michał Struzik - 5 głosów,

Dla piętnastki, która wzięła udział w sobotnim wyborze "Króla Oporowskiej", mamy 15 biletów na następny mecz Śląska z Polonią Bytom, które ufundowali Śląsk Wrocław i Gazeta Wyborcza.

Bilety wylosowali:

Jakub Turański, Grzegorz Kotylak, Ryszard Czerwiński, Małgorzata Dębicka, Zbigniew Kuś, Agnieszka Kotlińska, Paweł Menke, Adam Granat, Piotr Chodorski, Krzysztof Polewiak, Michał Hnatkiewicz, Zbigniew Kuś, Tomasz Kubiak, Agnieszka Klejne, Michał Poprawa.

Uwaga! Bilety będą do odebrania w naszej redakcji przed meczem z Polonią Bytom. Dokładny termin podamy przy okazji publikacji kolejnych kuponów plebiscytowych, a zamieszczać je będziemy przez dni poprzedzające kolejne wrocławskie spotkanie oraz w dniu meczu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.