MLS, Liga okręgowa i Klasa A

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I

6. kolejka: ULKS II Ciółkowo - GKS Strzegowo 2:5, Skra Drobin - Korona HD Ostrołęka 3:2 (w 53. min piłkarz gości zasłabł na boisku i mecz przerwano, decyzja w sprawie wyniku w czwartek), Boruta Kuczbork - Mazowsze Płock 1:0, Ostrovia - MKS Ciechanów 1:0, Makowianka - Stoczniowiec Płock 0:0, Tęcza Płońsk - Piast Piastów 1:2, Żbik Nasielsk - Legionovia II 4:0, Podlasie Sokołów - Kasztelan Sierpc 2:2.

Grupa II

6. kolejka: Okęcie II Warszawa - Broń Radom 0:3, Mazur Karczew - Błonianka 2:1, Marcovia - Pogoń Grodzisk 1:3, Żyrardowianka - Mszczonowianka 0:1, KS Warka - Start Otwock 1:1, Mirax/Viki Bierwce - Wicher Kobyłka 1:0, Zryw Sobolew - Zwolenianka 0:4, Wilga Garwolin - Powiślanka 3:0.

Liga okręgowa

Grupa I

5. kolejka: Sparta Jazgarzew - Świt Warszawa 3:2, Jedność Żabieniec - Milan Milanówek 4:2, Ożarowianka - Sagita Warszawa 2:2, Naprzód Brwinów - KS Chlebnia 1:2, Relax Radziwiłłów - Olimpia II Warszawa 4:2, Partyzant Leszno - Naprzód Zielonki 1:4, Tur Jaktorów - Przyszłość Włochy 0:2.

Grupa II

5. kolejka: Sarmata Warszawa - Łomianki II 2:2, Polfa Pabianice - Bóbr Tłuszcz 6:0, ZWAR Międzylesie - Gwardia II Warszawa 2:1, Advit Wiązowna - Marymont Warszawa 2:1, Huragan Wołomin - Józefovia 0:6, NTP II Wyszków - GKP II Targówek 2:0, Mazur Radzymin - Hutnik II Warszawa 1:0.

Klasa A

4. kolejka: MKS Żabia Wola - KS Raszyn 1:2, Utrata Pawłowice - FC Stars Warszawa 4:3, Ryś Laski - GLKS Nadarzyn II 3:0, Znicz II Pruszków - Żyrardowianka II 3:0 walkower, Drukarz Warszawa - Piast II Piastów 6:0, CWKS Legia Warszawa - Błękitni Korytów 1:3, Wrzos Międzyborów - Anprel Nowa Wieś 2:3.

Grupa II

5. kolejka: PKS Radość - KS Falenica 1:1, Laura Chylice - KS Piaseczno II 4:1, Marymont II Warszawa - Legion Warszawa 1:6, Amigos Warszawa - Skra Obory 1:4, Mazur II Karczew - Perła Złotokłos 2:2, CKS Celestynów - Victoria Zerzeń 2:2, Victoria Głosków - AZS Absolwent Warszawa 6:1, Energetyk Warszawa - Orzeł Baniocha 4:2.

Grupa III

4. kolejka: Marcovia II Marki - Victoria Sulejówek 3:3, Rotavia Nieporęt - Wisła Zakroczym 5:3, Sokół OSiR Serock - Rządza Załubice 1:1, Vistula Nadbrzeż - Wisła Jabłonna 1:1, AON Rembertów - KS Glinianka 2:0, Nadnarwianka II - Wicher II Kobyłka 4:0, Józefovia - Mazur II Radzymin mecz przełożony na poniedziałek ze względu na 80-lecie Mazura.

Wynik z 2. kolejki: Rotavia - Jabłonna 0:3 walkower.