Radomska Amatorska Liga Piłki Nożnej

Dwa bardzo ważne mecze rozegrano w ostatniej kolejce Radomskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Potknięcie Godowa, który uległ Iskrze 2:3, wykorzystali Studenci i objęli samodzielne przodownictwo w tabeli

W kończących 16. kolejkę spotkaniach niespodzianek nie było. Może poza minimalną porażką Komandora z Amarolem. Godów i Altadis wygrały pewnie.

O wiele ciekawsze były pojedynki rozpoczynające 17. kolejkę. W pierwszym przewodzący dotąd stawce drużyn Godów zmierzył się z Iskrą. Zgodnie z oczekiwaniami mecz dostarczył wielu emocji. O jedną bramkę lepsi okazali się gracze Iskry i dzięki temu dołączyli do ścisłej czołówki. Okazji do samodzielnego przodownictwa w tabeli nie zmarnowali Studenci Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska. Choć nie bez trudu PWSOŚ wygrało z Rafpolem/Gotar i w tabeli wyprzedza rywali już nie tylko lepszą różnicą bramek. Kto wie, czy obie konfrontacje nie będą miały decydującego wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia w lidze...

Na deser Marel rozgromił zdziesiątkowaną drużynę Altadisu, zachowując szansę nawet na triumf w rozgrywkach.

GODÓW - WOLA 9:0.

Bramki: Dorsz 3, Baćmaga 2, P.Sulis 2, S.Sulis, Prasek.

KOMANDOR - AMAROL 0:1.

Bramka: Kalbarczyk.

ŁUCZNIK - ALTADIS 1:4.

Bramki: Popczyński - dla Łucznika, Bilski - 3, Orzechowski.

GODÓW - ISKRA 2:3.

Bramki: Rogala, Dorsz - dla Godowa, Sadowski, Prusiński, Kurbiel - dla Iskry.

RAFPOL/GOTAR - STUDENCI PWSOŚ 2:3.

Bramki: Mikulski 2 - dla Rafpolu/Gotar, Dankowski 2, Leśniewski - dla Studentów.

ALTADIS - MAREL 2:7.

Bramki: Bilski, Jończyński - dla Altadisu, Wąsik 3, Kiełbasa 2, Świgoń, samobójcza - dla Marelu.

Najlepsi strzelcy: 20 bramek - Prusiński (Iskra), 19 - Dorsz (Godów), 13 - Latosek (Komandor), 12 - Gos (Amarol), 11 - Baćmaga (Godów), Wilkowski (PWSOŚ).

Dzisiejsze mecze: Wola - Radimp godz. 16.10, Ekoidea - Komandor godz. 17.20, Amarol - Łucznik godz. 18.30. Wszystkie spotkania rozgrywane są na boisku MOSiR-u przy ul. Chałubińskiego w Radomiu.

Patronat prasowy nad zawodami sprawuje "Gazeta Wyborcza".