Świętokrzyscy trampkarze starsi zajęli drugie miejsce w Pucharze Wacława Kuchara

Kadra świętokrzyskich trampkarzy starszych wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski. W finałowym meczu rozgrywek o Puchar Wacława Kuchara podopieczni Mariusza Słabiaka przegrali z Łodzią 0:4 (0:2)

- Z przebiegu gry nie widać było tak dużej różnicy. Wszystkie bramki dla Łodzi padły po prostych błędach w obronie. W drugiej połowie musieliśmy się odkryć i stąd taka wysoka porażka. Rywale byli zdecydowanie najlepszą ekipą turnieju, opartą na wysokich i dobrych technicznie zawodnikach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Moi chłopcy jeszcze się uczą gry w piłkę. Z ta samą drużyną w meczu kontrolnym przegraliśmy aż 1:10 - opowiadał trener Słabiak.

Królem strzelców rozgrywek z 4 bramkami został kielczanin Michał Piróg. On i pięciu jego kolegów z drużyny trafiło do notesu przyglądającego się wszystkim pojedynkom trenera kadry rocznika 1989 Dariusza Dziekanowskiego.

W meczu o trzecie miejsce po złotym golu w 9. minucie dogrywki Lublin wygrał 1:0 z Mazowszem.

Kielce: Smołuch, Rączka - Prostak, Markowski, Dzwonek, Orawiec, Gawęcki, Śledzik, Świtek, Gołasa, Piróg, Lasota, Mojecki, Milcarz, Fręchowicz, Kopeć, Niebudek, Góral

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.