Wyniki Amatorskiej Ligi Siatkówki Dojlidy Cup

Sporo emocji towarzyszyło spotkaniu siatkarzy Andrzeja Video Film z Dream Teamem, złożonym z białostockich gimnazjalistów, w ostatniej kolejce Amatorskiej Ligi Siatkówki Dojlidy Cup.

Początek spotkania wcale nie zapowiadał niespodzianki. Gra była wyrównana, a w pierwszych dwóch partiach pewnie wygrywali doświadczeni zawodnicy Andrzeja. Przełom nastąpił w trzeciej odsłonie. Wysokie prowadzenie w setach uśpiło czujność siatkarzy Andrzeja, którzy przegrali także tę partię. Opadli też nieco z sił, co było widoczne zwłaszcza w czwartym, także przegranym secie. Z kolei w tie breaku młodzi zawodnicy Dream Teamu nie dali sobie wyrwać zwycięstwa, pokonując starszych przeciwników stosunkiem 15:13.

Drugie zaplanowane na ten sam dzień spotkanie między "Gazetą Wyborczą" a reprezentacją Uniwersytetu w Białymstoku zostało przełożone na poniedziałek na godz. 19.