XXV kolejka piłkarskiej IV ligi

Czwartoligowcy rozegrają w sobotę XXV kolejkę spotkań. W Częstochowie zaprezentuje się tylko Grom Victoria, która będzie gościć rezerwy zabrzańskiego Górnika

Podopieczni trenera Rafała Kuczery staną, po raz kolejny w tym sezonie, przed trudnym zadaniem. Rywal zajmuje trzecie miejsce w tabeli i należy do czołowych zespołów. Jednak Victoria, po ostatnim remisie z KS Raków, ma szansę na korzystny wynik. Tym bardziej że w rundzie wiosennej piłkarze tego zespołu prezentują się znacznie lepiej niż jesienią. Jak będzie? Okaże się w sobotę o godz. 17.

Pozostałe zespoły zagrają w tej kolejce na wyjazdach. Teoretycznie najłatwiejsze zadanie czeka piłkarzy KS Raków i KS Włodar Częstochowa. Raków jedzie do Strzemieszyc na mecz z Unią, a Włodar zagra z Uranią Ruda Śląska. Nasze drużyny plasują się zdecydowanie wyżej od swoich przeciwników, którzy bronią się przed spadkiem. Ale właśnie determinacja rywali może sprawić, że częstochowian będzie czekać trudna przeprawa.

Z bezpośrednim sąsiadem z tabeli zagra Lotnik Goliard Kościelec. Zawodnicy trenera Jana Teodorczyka zmierzą się w Świętochłowicach ze Śląskiem.