Wyniki Amatorskiej Ligi Siatkówki "Dojlidy Cup"

Drużyny Andrzeja Video Film i Tonu przewodzą stawce drużyn po trzeciej kolejce Amatorskiej Ligi Siatkówki "Dojlidy Cup"

Trzecia kolejka przebiegała pod dyktando faworytów. W pierwszym meczu Dream Team dał reprezentacji "Gazety Wyborczej" lekcję nauki siatkówki. Wprawdzie na początku każdej z trzech partii "Gazeta" dzielnie stawiała opór młodszym siatkarzom, ale nie uchroniło to naszej drużyny przed drugą z rzędu porażką.

W następnej konfrontacji Classic zmierzył się z UwB. Dwa pierwsze sety wygrali akademicy. W trzeciej partii Classic wykorzystał dekoncentrację rywali i wygrał seta 25:22. Ostatecznie jednak to drużyna UwB odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Trzecie spotkanie między Trójką a Tonem było zacięte, ale w każdym z trzech setów lepsi okazywali się ostatecznie siatkarze Tonu. Równie ciekawie zapowiadał się mecz Energetyka i Andrzeja Video Film, które w dotychczasowych pojedynkach nie straciły seta.

- Zagraliśmy ospale i bez wiary w sukces - mówi Józef Andrukiewicz z Energetyka. - Motywacji i sił starczyło nam tylko na drugiego seta, w którym urwaliśmy rywalom 22 punkty. W pozostałych nie potrafiliśmy zablokować dobrze funkcjonującego ataku rywali.

Kolejne spotkania odbędą się we wtorek (godz. 18.30, SP 21). Siatkarze z Tonu zmierzą się wtedy z Energetykiem, natomiast w drugim meczu UwB zagra z Trójką.