Wisła Sandomierz - Kolporter Korona i Lubrzanka Kajetanów - Wierna Małogoszcz w środowych półfinałach piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Tylko 14 zawodników, w tym dwóch bramkarzy, zabierze w środę do Sandomierza na mecz z Wisłą trener Kolportera Korona Kielce Dariusz Wdowczyk. W środę odbędą się półfinały Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Do kontuzjowanych Pawła Cieślikowskiego, Tomasza Michalskiego, Macieja Sawickiego i Łukasza Woźnika po ostatnim ligowym pojedynku z Polonią Przemyśl dołączyli jeszcze dwaj zawodnicy. - Krzysztof Nykiel na problemy z kolanem, a Zbigniew Wachowicz uraz stawu skokowego. Obaj nie są brani pod uwagę na mecz z Wisłą. Sytuacja kadrowa jest nieciekawa - przyznaje Wdowczyk. Mimo to zdecydowanym faworytem pojedynku z czwartoligowcem są kielczanie.

W drugim półfinale, w Kajetanowie, grająca w klasie A Lubrzanka podejmuje Wierną Małogoszcz. Gospodarze są rewelacją pucharowych rozgrywek - odprawili już czterech reprezentantów IV ligi: Łysicę Bodzentyn, Granat Ruch Skarżysko, Świt Ćmielów i ostatnio Spartakusa Daleszyce.

Początek obu spotkań o godz. 17. Zwycięzcy zmierzą się w finałowym dwumeczu 4 i 11 czerwca. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie lepszy z pary Lubrzanka - Wierna.