Elektronik Przemyśl - BKS Bochnia 21:30

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN. II liga. W zaległym meczu II ligi piłkarze ręczni przemyskiego Elektronika nie sprostali na własnym parkiecie zespołowi z Bochni.

Początek spotkania nie wskazywał na to, że goście wyraźnie pokonają elektroników. W pierwszych minutach gospodarze toczyli wyrównana walkę i po 10 minutach przegrywali 3:4. Chwilę później zdołali nawet wyjść na jednobramkowe prowadzenie 8:7. Pod koniec tej połowy piłkarze Bochni odskoczyli na trzy gole i schodzili na przerwę prowadząc 16:13. Druga połowa należała już zdecydowanie do przyjezdnych, wśród których świetnie spisywali się Jacak i Piętak (zdobyli w sumie 17 bramek) oraz bramkarz Tryliński. Dzięki wygranej w Przemyślu drużyna z Bochni awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.