Witamy w aplikacji Sport Live!

Bardzo się cieszymy, że dołączyliście do grona użytkowników naszej aplikacji. Zapewnia ona stałe połączenie z redakcją Sport.pl.

W naszej redakcji w Warszawie i w największych polskich miastach pracuje kilkudziesięciu multimedialnych dziennikarzy. Codziennie relacjonujemy dla Was mecze i inne wydarzenia sportowe.

Aplikacja Sport.pl Live jest zaprojektowana tak, by w jak najwygodniejszy sposób śledzić kilka, czy nawet kilkanaście wydarzeń równocześnie. To dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej aplikacji podczas pełnego wydarzeń wieczoru, albo w weekendowe popołudnie, gdy mecz goni mecz.

Obiecujemy, że redakcja Sport.pl będzie od czasu do czasu przysyłała Wam powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach z ostatniej chwili lub szczególnie ciekawych relacjach na żywo.

Nasza aplikacja jest wciąż rozwijana i poprawiana. Jeśli macie uwagi - przyślijcie nam maila na adres sport-live@agora.pl

A jeśli chcecie polecić Sport.pl Live innym, oceńcie go gwiazdkami i dobrym słowem w sklepie z aplikacjami. Dzięki, dobrej zabawy ze Sport.pl Live! Zespół Sport.pl