Londyn 2012. Polacy już czekają na siatkarzy przed Earl's Court

Polscy siatkarze zainaugurują igrzyska meczem z Włochami, który rozpocznie się dopiero o 21. Jak donosi z Londynu korespondent Gazety i Sport.pl Łukasz Ceglińscy kibice biało-czerwonych już od rana są jednak obecni na trybunach lub pod halą. Relacja Zczuba i na żywo na Sport.pl.

Śledź relację na żywo na Sport.pl z 3. dnia IO 2012. Grają siatkarze, gra Radwańska ?

- Hej, masz jakieś bilety? - zaczepia mnie młody chłopak w czarnej koszulce. Kiwam głową, że nie, a potem, idąc na trybuny hali Earl's Court i mijając kolejne grupki Polaków, przypominam sobie sobotnie komentarze o tym, że na niektórych dyscyplinach są one puste.

Inauguracji turnieju męskiej siatkówki to jednak nie dotyczyło. W pierwszym meczu, o 9.30, grali co prawda Brytyjczycy z Bułgarami i kibice gospodarzy stawili się na trybunach bardzo licznie, ale obok brytyjskich flag widać było także flagi i grupy kibiców z innych państw - Polski, Niemiec, Włoch, Rosji czy Brazylii.

Earl's Court to kompleks dwóch wielofunkcyjnych hal, pierwszy z obiektów powstał w latach 30. Turniej siatkarski odbywa się w tej nowszej, którą zbudowano w latach 90., a w 2011 roku przeprowadzono w niej m.in. wybory Miss World.

Zobacz wideo

Przed meczem z Włochami podopieczni Anastasiego symulowali ich grę ?

Więcej o: