Portugalia - Hiszpania. Jedyna czerwona kartka Pepe w sezonie po faulu na Negredo

W pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii niespodziewanie wybiegnie od pierwszej minuty napastnik Alvaro Negredo. Źle wspomina go portugalski obrońca Pepe, który jedyną czerwoną kartkę w minionym sezonie obejrzał po faulu na nim.

Wszystko o meczu Portugalia - Hiszpania ?

Wszystko działo się w meczu 17. kolejki Primera Division, który Real wygrał z Sevillą 6:2 (Negredo strzelił jedną bramkę). W 44. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył obrońca Realu Pepe. Portugalczyk uderzył łokciem w twarz Alvaro Negredo. To jedyny raz w tym sezonie w Primera Division, gdy Pepe musiał przedwcześnie opuścić boisku.

Vicente del Bosque do tej pory tylko dwukrotnie zdecydował się zacząć mecz mając napastnika w pierwszym składzie. Był nim Fernando Torres. W dwóch pozostałych meczach na szpicy grał pomocnik Cesc Fabregas. Postawienie na Negredo jest dużą niespodzianką. Napastnik Sevilli zagrał w reprezentacji w 11 meczach. Wszystkie zakończyły się wygranymi Hiszpanii.

Spotkanie Portugalii z Hiszpanią rozpocznie się o 20:45. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl

Wytypuj miss trybun Euro 2012 i wygraj cenną nagrodę!