Euro 2012. "L'Equipe": Nasri może zostać zawieszony na dwa lata

Francuska Federacja Piłkarska (FFF) rozważa zawieszenie Samira Nasriego na dwa lata - informuje dziennik "L'Equipe". To efekt zachowania reprezentanta Francji po przegranej w ćwierćfinale Euro 2012 z Hiszpanią, kiedy zwyzywał jednego z dziennikarzy

Wszystko o meczu Hiszpania - Francja

- Zawsze chcesz napisać o nas jakieś gó***. Pierd*** się. Pierd*** swoją matkę ty skurw***. Teraz możesz powiedzieć, że jestem źle wychowany - powiedział po meczu Nasri do jednego z dziennikarzy proszących go o wywiad. Za te słowa pomocnik Manchesteru City może zostać surowo ukarany.

FFF rozważa odsunięcie go od reprezentacji na dwa lata - informuje "L'Equipe". O wszystkim ma zadecydować komitet wykonawczy francuskiego związku piłkarskiego w przyszły wtorek. Jeśli Nasri zostanie odsunięty od kadry na dwa lata, będzie to najsurowsza kara nałożona na zawodnika reprezentacji Francji w historii.

W głosowaniu dziennika "L'Equipe" aż 56 proc. użytkowników (ok. 65 tys. ludzi) chciałoby wyrzucenia Nasriego z reprezentacji.

Postępowaniem dyscyplinarnym mają też zostać objęci inni piłkarze - Yann M'Vila, Jeremy Menez oraz Hatem Ben Arfa. Ten ostatni za to, że po przegranym meczu grupowym ze Szwecją wdał się w kłótnię z trenerem Laurentem Blankiem.

Zobacz wideo

Wygraj piłkę którą Ronaldo ostrzeliwał słupki! Weź udział w konkursie!

Więcej o: