Euro 2012. Ronaldo wygwizdywany na Stadionie Narodowym podczas ćwierćfinału

Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo może nie mieć dobrych wspomnień ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Gra tutaj po raz drugi i po raz drugi jest wygwizdywany przez polskich kibiców.

Wszystko o meczu Czechy - Portugalia ?

Podczas ćwierćfinałowego meczu pomiędzy Czechami a Portugalią, kapitan Portugalczyków był wygwizdywany przez polską publiczność przy każdym kontakcie z piłką. "Nie wiem czy to słychać w TV, ale straszne gwizdy kiedy tylko CR7 przy piłce. Polski lud tak za Czechami czy ukochał Messiego?" - pisze na swoim Twitterze będący na stadionie Michał Pol .

Gwizdy skierowane są tylko wobec gwiazdora Realu. Inni Portugalczycy są "oszczędzani". "Stadion nie jest antyportugalski, bo Postiga dostał rzęsiste oklaski. To tylko Ronaldo nie lubimy. 'My' bo Czechów tylko 1,5 sektora" - relacjonuje Michał Pol.

"Nie jestem pewien czy na Camp Nou były większe gwizdy kiedy CR7 egzekwował rzut wolny?" - zastanawia się dalej.

"Toż tak jest w całej Europie, nie pamiętam bardziej powszechnie znienawidzonego megagwiazdora" - odpowiada mu dalej inny dziennikarz Sport.pl Rafał Stec.

Podobnie było podczas lutowego meczu Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym, który zakończył się wynikiem 0:0. Wtedy Ronaldo też słyszał gwizdy i buczenie przy każdym kontakcie z piłką.

Galeria z meczu Czechy - Portugalia

Więcej o: