Oliver Kahn: Tak źle grającego Cristiano Ronaldo jeszcze nie widziałem

Były znakomity bramkarz reprezentacji Niemiec skrytykował postawe asa reprezentacji Portugalii w komentarzu dla stacji ZDF.

- Już w meczu z Niemcami Cristiano Ronaldo nie grał dobrze. W meczu z Danią było już natomiast fatalnie - stwierdził Oliver Kahn, który strzegł niemieckiej bramki w latach 1995-2006, a pożegnał się z kadrą właśnie meczem z Portugalią w pojedynku o trzecie miejsce mundialu 2006 roku. - Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek widział tak źle grającego Cristiano Ronaldo - dodał.

Oliver Kahn przypomniał jednak, że piłkarze tego pokroju jak Cristiano Ronaldo grają pod zwiększoną presją. To od nich wymaga się najwięcej i nie wszyscy radzą sobie z tak potężnym ciśnieniem. - Pamiętajmy, że Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy świata, wielka gwiazda. A w wypadku takich zawodników nigdy nie wiadomo, kiedy będą mieli przebłysk swego geniuszu. To może się stać choćby w najbliższym meczu - stwierdził Oliver Kahn. W najbliższym meczu, w niedzielę Portugalia zmierzy się z Holandią.

Więcej o: