Euro 2012. Komentatorzy zachwyceni meczem Hiszpania - Włochy

Fascynujący mecz dwóch drużyn o odmiennych stylach, które rozumieją jak wykorzystywać swoje siły - napisał na twitterze Gary Lineker po meczu Hiszpania - Włochy (1:1).

Wszystko o meczu Hiszpania - Włochy

Obrońcy tytułu w pierwszym meczu na Euro 2012 tylko zremisowali z Włochami. Od 61. Hiszpanie przegrywali po trafieniu Antonio Di Natale, ale już trzy minuty później wyrównał Cesc Fabregas. Mecz był dynamiczny, toczony w szybkim tempie, ofensywny. Hiszpanie oddali aż 18 strzałów na bramkę Buffona (dziewięć celnych), Włosi odpowiedzieli 10 uderzeniami (sześć celnych).

- Fascynujący mecz dwóch drużyn o odmiennych stylach, które rozumieją jak wykorzystywać swoje siły - napisał w trakcie meczu na Twitterze Gary Lineker , legendarny napastnik reprezentacji Anglii.

- To jak na razie najlepszy mecz turnieju - uważa dziennikarz Jimmy Burns , a Henry Winter z "Daily Telegraph" zachwycał się: - Świetne tempo spotkania. Naprawdę dobry mecz. Zaufanie po obu stronach, wigor, szybkość, wspaniałe umiejętności techniczne i także rewelacyjna obrona.

- A w ogóle to ten mecz był znakomitszy nawet od Portugalia - Niemcy. Na razie w każdym kolejnym na Euro 2012 grają coraz lepsze drużyny... - napisał na Twitterze Rafał Stec, dziennikarz Sport.pl .

- Zachwycające spotkanie, dwie kompletnie odmienne połowy. Wspaniałe Włochy, Prandelli prawie w stu procentach zrealizował plan, który sobie założył - napisał David Jaca , dziennikarz współpracujący z "Mirror Football".

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Wygraj piłkę prosto z meczu Hiszpania - Włochy! Weź udział w konkursie!

Więcej o: