Sobota na żywo w Sport.pl. Biegnie Kowalczyk, skacze Stoch, grają ręczni

Czy Justyna Kowalczyk jest w stanie odrobić kolejne punkty do Marit Bjoergen? Na co stać piłkarzy ręcznych w meczu z groźnymi Szwedami? Jak w drugim zakopiańskim konkursie poradzi sobie Kamil Stoch?- zapraszamy na sobotnie relacje na żywo w Sport.pl. Startujemy już o 11, gdzie w Otepaa odbędą się kwalifikacje do sprintu.

Justyna Kowalczyk w Otepaa - kwalifikacje od 11

W sobotę i niedzielę Justyna Kowalczyk wystartuje w pierwszych zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich od triumfu w Tour de Ski. W estońskiej miejscowości Otepaa w sprincie i na 10 km style klasycznym będzie starać się dogonić Marit Bjoergen w klasyfikacji PŚ (relacja na żywo na Sport.pl w sobotę o 11, w niedzielę o 14.). Norweżka ma Bjoergen ma nad Polką 102 punkty przewagi. To bardzo duża strata i ciężko będzie ją odrobić, ale nie ma rzeczy niemożliwych, będziemy walczyć! - zapowiada trener Aleksander Wierietielny , dodając, że w sprincie mogą być wywrotki i przepychanki.

Polska - Szwecja - ZCzuba i na żywo od 16.15

O 16.15 piłkarze ręczni rozpoczną pierwszy mecz drugiej rundy grupowej mistrzostw Europy. Tym razem przeciwnikami kadry Wenty będą zawsze groźni Szwedzi. Na ubiegłorocznym mundialu nasi przegrali ze Skandynawiami 21:24. - Pomagały im ściany, tak jak teraz pomagają Serbii. Musimy z tej porażki wyciągnąć wnioski i nie popełniać tamtych błędów - uważa Jaszka. Czytaj zapowiedź.

Kamil Stoch skacze z Zakopanem - relacja z kwalifikacji od 15

25-letni Kamil Stoch wygrał w Zakopanem rok temu i ku uciesze ponad 10 tysięcy kibiców zwyciężył także w tym roku. Wtedy doszło do symbolicznego przekazania pałeczki idola fanów skoków narciarskich. Małysz wygrał w piątek, Stoch w niedzielę. Wczoraj Stoch po pierwszej serii był drugi za Severinem Freundem. W finałowej skoczył aż 135 metrów, a Niemiec zaledwie 113. - Ten skok to był bomba! - cieszył się Stoch.

Najbardziej niezadowolony po piątkowych zawodach był zwycięzca tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni Gregor Schlierenzauer, 18. w piątkowych zawodach. Zapowiedział, że w sobotę będzie walczyć o zwycięstwo.

Kwalifikacje zaplanowano na godzinę 15, a o 16.30 ma się rozpocząć pierwsza seria. Prognozy pogody na sobotnie popołudnie nie przewidują silnego wiatru.

Austriacy i Niemcy złożyli protest po zwycięstwie Stocha? >

Najlepsze sportowe zdjęcia 2011 roku wg "Sports Illustrated" ?

Więcej o: