Euro 2012. Hiszpańska prasa: "Cholerny towarzyski", "Rykoszet zabił najlepszych"

PRZEGLĄD PRASY. W sobotę na Wembley to Anglia okazała się lepsza od podopiecznych Del Bosque. Hiszpańska prasa przegraną z Lampardem i spółką uważa za przypadek. "Przegrali z tego samego powodu, dla którego w Afryce rodzą się albinosi, dwugłowe węże a w Japonii dwumetrowcy. [...] To żart losu, anomalia" - twierdzą dziennikarze internetowego wydania AS.

Zobacz bramkę Lamparda na Zczuba.tv >

 

A Ty kogo powołałbyś na miejscu Smudy? Dyskutuj na Facebooku - Polska biało-czerwoni ?

AS: "Rykoszet zabił najlepszych"

"[Hiszpanie] Przegrali z tego samego powodu, dla którego w Afryce rodzą się albinosi, dwugłowe węże a w Japonii dwumetrowcy. To żart losu, anomalia. Co prawda, trzeb przyznać, że Hiszpania miewa skłonności do zasypiania, co wykorzystali Anglicy, a Cesc zmarnował świetną okazję zdobycia bramki, ale zarówno przed i po tym wypadku, był niezaprzeczalnie lepszy i w światło bramki strzelał sześć razy częściej niż jego rywale."

Marca: "Cholerny towarzyski"

"Dobrze wiadomość: mistrzowie świata są niemalże niepokonani. Druga strona medalu, to fakt, że pomimo ogromnej sławy i siły tej drużyny, w meczach towarzyskich pojawiają się niedociągnięcia." - napisał dziennik Marca, przypominając również serię spotkań bez porażki: "Od tamtego dnia [11.06.2011] do wczoraj podopieczni Del Bosque wygrali 17 meczów, w tym 8 kwalifikacyjnych do Euro 2012." - dodali dziennikarze.

Zobacz najsłynniejszych piłkarzy z nr. 11 na koszulce [WIDEO] ?

 

To wstyd, że przegraliśmy - Iker Casillas o meczu z Anglią ?

Więcej o: