Legenda uratowała żonę przed rekinem. "Przekształcił się ze Szczęk w Nemo"

O włos od tragedii. Uznawany za jednego z najlepszych zapaśników w historii, The Undertaker, uratował życie żonie przed rekinem. Do sytuacji doszło podczas rajskich wakacji.

Tydzień rekina, czyli tak zwany "Shark Week" odbywa się co roku w Stanach Zjednoczonych od 23 do 30 lipca. To coroczne, tygodniowe oglądanie programów i filmów dokumentalnych związanych z mało lubianym zwierzęciem, czyli rekinem, które są emitowane na Discovery Channel. Tydzień ten jest wyjątkowy dla pokolenia niedoszłych naukowców zajmujących się rekinami oraz poszukiwaczy mocnych wrażeń. Mnóstwo Amerykanów dorasta w fascynacji rekinami i ich nieustępliwym, bezwzględnym instynktem zabójcy. Kilka dni temu legenda wrestlingu, The Undertaker, mógł poczuć się jak aktor w filmie, który odgrywa jedną ze scen, ratując żonę przed rekinem. Problem w tym, że taka sytuacja na rzeczywiście się wydarzyła.

Zobacz wideo Paweł Fajdek podważa wyniki plebiscytu: Dałbym siebie na drugim miejscu!

The Undertaker uratował ukochaną żonę przed rekinem

Mark Calaway, którego wszyscy fani wrestlingu znają z pseudonimu "The Undertaker" wraz z żoną, zawodową zapaśniczką, Michelle McCool-Calaway, spędzali relaksujący czas na wakacjach. Para wypoczywała na pięknej plaży, która znajdywała się przy wodzie. W pewnym momencie czterokrotna posiadaczka tytułu WWE Women postanowiła ochłodzić się i weszła do wody, nieświadoma tego, co ją tam spotka...

Ukochana Undertakera zauważyła tuż przy linii brzegowej rekina. Zestresowana, wysłała wiadomość swojemu mężowi z prośbą o pomoc. 58-latek natychmiast pospieszył z pomocą, jednak obyło się bez interwencji. Jego obecność wystarczyła, aby odstraszyć oceanicznego drapieżnika.

Okazało się, że para spotkała w wodzie rekina wąsatego, który jest łagodny. Zwierzę żyje można spotkać u wybrzeży obu Ameryk, zachodniej części Afryki, Azji i w Europie. Podchodzi do brzegu na bardzo płytkie wody na głębokość zaledwie jednego metra.

Michelle McCool-Calaway podzieliła się z fanami wideo z rekinem w wodzie

Po wszystkim Michelle McCool-Calaway zamieściła wideo na Twitterze, a całą sytuację skwitowała słowami: "Tak. OK. Chyba nie byłem wystarczająco duża, by go odstraszyć, tak jak Ty" - powiedziała.

Fani szybko zareagowali na nagranie w mediach społecznościowych "Myślę, że zapomniałaś, że twój mąż jest Undertakerem lol. Ten rekin nie chciał dymu", "Przekształcił się ze Szczęk w Nemo, gdy tylko zobaczył Undertakera", "Rekin nie chciał iść jeden na jednego z The Undertakerem!" - czytamy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA