Kowalczyk kończy TdS, skoczkowie TCS [PLAN NIEDZIELI]

Sportowa niedziela zacznie się w nocy meczem Urszuli Radwańskiej z Karoliną Woźniacką. Później napięcie będzie rosło: Justyna Kowalczyk pobiegnie w ostatnim etapie Tour de Ski, sześciu skoczków będzie rywalizować w Bischofshofen, a w lidze hiszpańskiej zagrają Real i Barcelona.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na smartfony

Urszula Radwańśka przegrała z Karoliną Woźniacką

Piąty pojedynek młodszej z sióstr Radwańskich z Karoliną Wożniacką i piąty triumf Dunki. Polka odpadła z turnieju w Sydney w słabym stylu, przyznając zresztą, że mecz z Woźniacką przegrała już w szatni.

Justyna Kowalczyk w ostatnim etapie TdS - Alpe Cermis 11:45

- Myślami nigdzie nie da się uciec. To jest droga przez mękę, później trudno jest się nawet najeść i wyspać - opowiada o wspinaczce Alpe Cermis Janusz Krężelok, były biegacz narciarski, a obecnie trener naszej męskiej kadry. Justyna Kowalczyk pierwsza ruszy na tę trasę w niedzielę o 11.45. Gonić ją będzie Therese Johaug. Relacja Z Czuba i na żywo od 11.45. => wszystko o Tour de Ski

Rajd Dakar, 2. etap

Po pierwszym etapie Rajdu Dakar Krzysztof Hołowczyc jest ósmy, a Adam Małysz 14. w gronie kierowców. Jak poradzą sobie na niedzielnym etapie? Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl. Zaczniemy ją po 16.00.

Konkurs w Bischofshofen 16:30

Aż sześciu Polaków zakwalifikowało się do ostatniego konkursu turnieju Czterech Skoczni w austriackim Bischofshofen. Czy Kamil Stoch znów powalczy o podium? Czy inni Polacy wejdą do dziesiątki? Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl od 16.30.

Pary I serii z Polakami:

Real Madryt - Real Sociedad 17:00

Równolegle z konkursem skoczków rozpocznie się mecz Realu Madryt z Realem Sociedad w Primera Division. "Królewscy" mają szansę odskoczyć Maladze, która nieoczekiwanie w sobotę przegrała z Deportivo La Coruna. Relacja na żywo od 17.00 w Sport.pl.

FC Barcelona - Espanyol Barcelona 19.00

Espanyol broni się przed spadkiem, ale na pewno zmobilizuje się na derby. Czy jest w stanie urwać Barcelonie choćby punkt? Relacja na żywo w Sport.pl od 19.00.

Śledź relacje Sport.pl także, gdy nie jesteś przy komputerze

Jeżeli nie ma cię w domu lub jesteś zajęty, zawsze możesz śledzić relacje Sport.pl na swoim telefonie komórkowym - dowiedz się, jak to zrobić.

Więcej o: