Zostań adminem profilu Sport.pl na Facebooku!

Mamy już prawie sto tysięcy fanów na Facebooku i z tej okazji chcemy oddać go w Wasze ręce. Przedłużamy naszą akcję i wciąż czekamy na zgłoszenia!

Zostań fanem Sport.pl na Facebooku ?

Za chwilę liczba fanów i fanek Sport.pl na Facebooku przekroczy sto tysięcy. Sto tysięcy pomysłów i inspiracji, mnóstwo komentarzy (także krytycznych), niezliczona ilość "lajków" i zgrana społeczność - to właśnie Sport.pl na Facebooku. Jak możemy docenić Wasze zaangażowanie? Oddając nasz profil w Wasze ręce!

Dlaczego? Bo jesteście błyskotliwi, kreatywni, dowcipni, macie ciekawe pomysły i świeże spojrzenie. Bo wszystko co robimy, robimy dla Was, a teraz chcemy robić to także z Wami. Bo jesteśmy pewni, że na tym skorzystamy.

Kogo szukamy? Osób, które "czują" na czym polega prowadzenie sportowego fanpage'a z przymrużeniem oka, osób, które znają się na sporcie i potrafią o nim ciekawie mówić w błyskotliwej formie. Osób, które przekonają nas, że warto oddać im nasz profil.

Na czym polega akcja?

Do czasu osiągnięcia liczby 100 000 fanów na Facebooku będziemy szukać adminów profilu Sport.pl. Przez ten okres macie czas, by poprowadzić swoje profile tak, jakbyście prowadzili profil Sport.pl. Możecie wrzucać artykuły, statusy, komentować mecz, prowadzić minirelacje, albo pisać o swojej ulubionej dyscyplinie sportu. Potem robicie zrzut ekranu ze swojego walla i przesyłacie nam na adres facebook_sport_pl@gazeta.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania FAQ

Zwycięzcy, zwyciężczyni lub zwycięzcom oddamy na tydzień administrację naszym profilem - to Wy zadecydujecie o tym, co się na nim znajdzie. Będziecie mogli robić to z domu, jednak nam będzie bardzo miło gościć Was w naszej redakcji (i zagrać z Wami w legendarne piłkarzyki). Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się, gdy przekroczymy liczbę 100 000 fanów.

Już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się z Wami naszym profilem!

Więcej o: