BMW M Festival po raz trzeci powraca na tor Silesia Ring. Premiera nowego BMW M5

BMW M GmbH to marka, która od 1972 roku podnosi adrenalinę i dostarcza czystą radość z jazdy entuzjastom motorsportu. Samochody BMW M łączą wyjątkową moc z efektywnością oraz innowacjami i choć poszczególne modele różnią się między sobą przeznaczeniem, gabarytami, a łączy je niepowtarzalny sportowy charakter M. W sobotę, 20 lipca na torze Silesia Ring społeczność fanów i spotka się po raz trzeci podczas BMW M Festival. Jeszcze w piątek, 19 lipca posiadacze biletów najwyższej kategorii 2 DAYS VIP TRACK EXPERIENCE wezmą udział w ekskluzywnym VIP DAY, podczas którego przygotowano specjalne moduły szkoleniowe.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w odmienionej, dwudniowej formule, obfitującej w motoryzacyjne emocje i moc do potęgi M. 20 lipca Uczestnicy Wydarzenia będą mogli odbyć jazdy testowe modelami BMW M oraz BMW i, skorzystać z symulatorów wyścigowych, wziąć udział w OPEN TRACK czy treningu driftu. Tradycyjnie już, odbędzie się konkurs My ///M na najpiękniejsze BMW M podczas BMW M Festival, która zostanie wybrane przez Uczestników wydarzenia w drodze głosowania.

Podczas BMW M Festival odbędzie się pierwszy publiczny pokaz najnowszej, siódmej generacji BMW M5, które od prawie 40 lat wyznacza standardy dynamiki jazdy, zwinności i precyzji w segmencie wyczynowych sedanów. Nowy model zapewnia jeszcze intensywniejsze wrażenia z jazdy, niezrównany komfort oraz imponującą przestronność. W strefie EXPO odwiedzający będą mogli również obejrzeć nowe BMW M4 CS.

Dla fanów adrenaliny przygotowano strefę Red Bull, gdzie będzie można spotkać braci z Red Bull Driftbrothers oraz zobaczyć pokaz Red Bull Flying Bulls. Posiadacze biletów VIP Experience oraz 2 DAYS VIP TRACK EXPERIENCE będą mogli wybrać się na przelot widokowy helikopterem. Na festiwalu nie zabraknie oczywiście parady BMW M, w ramach której wszystkie samochody BMW M przejadą po pełnej nitce toru.

Wydarzenie odbędzie się na torze Silesia Ring, najnowocześniejszym w Polsce pełnowymiarowym torze wyścigowym. Doskonała infrastruktura i optymalne warunki do testowania pełnego potencjału modeli BMW M gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas ekstremalnej jazdy.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz rodzajów biletów znajdują się pod adresem: https://www.bmwmfestival.pl/

Materiał promocyjny PR marki BMW.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.