Na BIKE EXPO o rowerach i. finansach, zondacrypto napędza kolarzy

zondacrypto się rozpędza. Po piłce nożnej, czołowa giełda kryptowalut Europy Środkowo-Wschodniej angażuje się w kolarstwo. Po ogłoszeniu współpracy z Tour de Pologne zondacrypto została Partnerem wydarzenia BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy, które w dniach 6-7 kwietnia odbędzie się w Warszawie, na zadaszonej płycie stadionu PGE Narodowego. Tym samym sportowi pasjonaci będą mogli poznać nie tylko najnowsze trendy rowerowe, ale także świat cyfrowej waluty.

- To efekt naszej spójnej strategii i konsekwencja współpracy z Tour de Pologne, Partnerem BIKE EXPO. Pasjonaci kolarstwa i rowerów doskonale wiedzą, jak szybko zmieniają się trendy sprzętowe. Branża finansowa jest równie dynamiczna. Jesteśmy przekonani, że otwartość na nowoczesne rozwiązania w tej grupie pozwoli nam skutecznie edukować entuzjastów kolarstwa, przełamując kryptowalutowe stereotypy - deklaruje Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

Dzięki współpracy partnerskiej, na PGE Narodowym na miłośników kolarstwa czekają nie tylko testy rowerów, pump truck, tory testowe, prezentacje rowerowych nowości czy premiery Tour de Pologne. Oprócz porad i wykładów na temat doboru sprzętu, spotkań ze sportowcami i prelekcji ekspertów uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć nową wiedzę dotyczącą finansów i świadomego inwestowania w kontekście najnowszych trendów związanych z cyfrową walutą.

Przemyślane decyzje na trasie i w inwestycjach

- Przemyślane decyzje finansowe są równie istotne, jak te podejmowane podczas jazdy. Jesteśmy zadowoleni, że dzięki współpracy ze sponsorem Juventusu Turyn, Rakowa Częstochowa i Tour de Pologne, możemy zapewnić odwiedzającym dostęp do ekspertów także w dziedzinie kryptowalut. Nasz nowy partner zondacrypto szykuje dla rowerowych pasjonatów wiele atrakcji, a na płycie stadionu znajdzie się specjalny truck jednego z liderów cyfrowych finansów - zdradza Arkadiusz Walus, CEO Bike Expo.

Ofertę prawie 200 producentów i dystrybutorów rowerów i akcesoriów, a także trucka zondacrypto na płycie stadionu, w dniach 6-7 kwietnia odwiedzać będzie można sobotę od 9.00 do 18.00, a w niedzielę w godzinach 9.00-17.00. Truck zondacrypto będzie również pełnił funkcję Press Centre, stając się tym samym jedną z kluczowych lokalizacji. Partnerami wydarzenia są Tour de Pologne i Lang Team. Gościem specjalnym będzie Chris Froome, jeden z siedmiu kolarzy w historii z dorobkiem zwycięstw we wszystkich trzech Wielkich Tourach i dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich.

***

zondacrypto to wywodząca się z Polski i jedna z największych regulowanych giełd kryptowalut w Europie. Obecna na rynku od 2014 roku, posiada licencje operacyjne we Włoszech, na Litwie, Słowacji, w Estonii i Kanadzie. Działa w pełnej zgodzie z przepisami prawnymi, m.in. rozporządzeniem MiCA, ale również daleko bardziej surowymi regulacjami estońskimi. Początkowo funkcjonowała jako giełda bitcoin, żeby z czasem przerodzić się w platformę wielowalutową oferującą ponad 70 czołowych kryptowalut w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, GBP i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH. Firma stworzona przez grupę wizjonerów, inwestorów i programistów przyciągnęła już 1,2 milionów aktywnych użytkowników.

Materiał promocyjny PR marki zondacrypto.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.