Co zrobi 20 000 osób już 11 maja? To nie święto narodowe, a ważny dzień dla biznesu. Dołącz do 12. edycji Biegu Firmowego!

Po 12 latach Bieg Firmowy zakorzenił się w tkance miasta stu mostów. W tym roku ponownie blisko 10 000 uczestników weźmie udział w integracyjnej, charytatywnej sztafecie. Zapisy kończą się już zaraz! To ostatnie dni na dołączenie do największego biegowego wydarzenia charytatywnego dla firm.

Celem jest aktywne połączenie środowisk biznesowych z trzecim sektorem. Zawodnicy z blisko 500 firm postawią pomocne kroki już 11 maja. Organizator  — event house Compani, zachęca do zatrzymania się, by pobiec lub przejść dla własnego zdrowia, dla pielęgnowania relacji i dla wsparcia potrzebujących. 

Wyścig o uczestnictwo na półmetku

materiały promocyjne

W pierwszym miesiącu zapisów do Biegu Firmowego 2024 dołączyło już ponad 6500 biegaczy z niemal 300 firm z całej Polski. To motywacja dla przedsiębiorców do szybkiego podejmowania decyzji o uczestnictwie - stacjonarnie we Wrocławiu lub z każdego zakątka na świecie, dzięki aplikacji mobilnej. 

Dostępne są 3 pakiety startowe: Just Run, Run Like a Hero i Green Run — zapisy trwają do 29 marca. Szczegóły dostępne na https://compani.pl/sklep/

Jeden z najpopularniejszych i najszybciej sprzedających się pakietów to Run Like a Hero, który wzbogaca opcję podstawową (Just Run) o koszulkę startową z nadrukowanym logo firmy, czyli świetną opcją na podkreślenie obecności i promocję swojej marki na evencie. Co więcej, pośpiech czasem popłaca! W regularnej puli zostały już ostatnie sztuki — po 15 marca lub wcześniejszym wyczerpaniu zapasów ceny pakietów ulegną zmianie. 

Bieg Firmowy to całodniowe wydarzenie dla pracowników firm i ich rodzin obejmuje również atrakcje, takie jak: Bieg Krasnala dla najmłodszych sportowców oraz miasteczko ze Strefą Expo. Nie zabraknie Strefy integracyjnej z dedykowanymi przestrzeniami dla firm oraz Strefy Rowerowej - bo promocji zdrowych nawyków nigdy za wiele. Dlatego po majowej przebieżce warto przyjrzeć się FRRuuu 2024 - ale o tym później. 

Firmowy Everest pomagania

materiał promocyjny

W tym roku inicjatywa wspiera 13 podopiecznych Fundacji Everest. Długoterminowa relacja, zaufanie partnerów, firm i pracowników zaowocowało już kwotą 2 283 518 zł przekazaną dla 79 małych bohaterów na leczenie i długoterminową rehabilitację. W ubiegłym roku łącznie około 20 000 osób (w tym uczestników, kibiców i dzieci) zaangażowało się w Bieg Firmowy. Ile dobra wybiegają w tym roku? Dowiemy się w maju! 

Sponsorem Głównym wydarzenia została firma HASCO-LEK. Od 40 lat dbają o zdrowie Polaków, a od kilku edycji mocno wspierają również Bieg Firmowy i pomoc najmłodszym. 

12. edycja Biegu Firmowego nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania Sponsorów i Partnerów: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace, Garmin, Medicover Sport, Well Fitness, AmRest, Body Chief, Deviniti, MAHLE, Kruk S.A., Pyszne.pl, LG Electronics, MPWiK #PijKranówkę. 

Bieg odpowiedzialny środowiskowo

materiał promocyjny

Dużą popularnością cieszy się również pakiet Green Run, który bezpośrednio wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Z uwagi na wzmożone zainteresowanie, możliwość nabycia tego pakietu została przedłużona do 29.03. 

Dlaczego warto pobiec na zielono? Poza wsparciem małych bohaterów Fundacji Everest, Green Run to ukłon w stronę ekologii. Za każdą osobę z tym pakietem, zostanie posadzone jedno drzewo. Dodatkowo „zieloni", a bardzo świadomi uczestnicy otrzymają wysokojakościowe koszulki technologiczne z logo firmy, wykonane w 100% z biodegradowalnego poliestru GREENONE®. Włókna włoskiego materiału nabierają kształtu w polskich szwalniach, by stać się oddychającym, wysoce odpornym T-shirtem o wartości ochronnej 50+ UPF. 

A jesienią…

Po wiosennej rozgrzewce w charytatywnej sztafecie, jesienią można dołączyć do Rowerowej Gry Miejskiej FRRuuu, aż w 5 miastach. Poza Wrocławiem, dołącza Warszawa, Poznań, Kraków i Trójmiasto. Wydarzenia odbędą się we wrześniu, a już zapisanych jest ponad 100 drużyn. FRRuuu również piastuje wartościom CSR, ekologii i pozytywnego Employer Brandingu. To aktywna integracja firmowa na świeżym powietrzu z zagadkami w formacie „escape room", która dostarcza sportowych emocji i zdrowej rywalizacji oraz setek posadzonych drzew. By wziąć udział w najbardziej odjazdowej integracji firmowe tej jesieni nie trzeba mieć własnego roweru, można go darmowo wypożyczyć - więc tu nie ma wymówki! 

Zapisy dla firm

Oba wydarzenia, Bieg Firmowy i FRRuuu, to nie tylko okazja do integracji, ale także możliwość promocji firmy oraz zaangażowania w działania charytatywne. To wyjątkowe momenty w firmowych kalendarzach. Najwyższy czas dołączyć do wyścigu w pomaganiu. Zapisz się na: https://compani.pl/sklep/.

 ________________________________________________________________________

Informacje o Compani

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani. Projektujemy, organizujemy i realizujemy eventy. Łączymy efektowność i efektywność, abstrakcję i konkret, kreatywność i biznes. Compani to nie-agencja eventowa. Organizujemy zarówno eventy od 50 osób, jak i ogólnopolskie wydarzenia dla 30000+ uczestników. W formule live oraz digital. 

Pracujemy m.in. z Mercedes-Benz, 3M, Dolby, Kaufland, Santander, Just Join IT, Grupa Wirtualna Polska. Kompleksowo zarządzamy wydarzeniami: Bieg Firmowy, FRRuuu Firmowy Rajd Rowerowy, E-sportowa Liga Firmowa.

Let’s make people happy!

Let’s make business happy!

http://compani.pl/

Materiał promocyjny Fundacja Everest i Compani

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.