1 lutego nadejdą zmiany dla środowiska biznesowego w Polsce. Ruszają zapisy do Biegu Firmowego i FRRuuu 2024!

Aktywna i efektywna integracja firmowa? Już 1 lutego startują zapisy do jednych z najlepszych wydarzeń integrujących pracowników na skalę całej Polski. Największy bieg charytatywny we Wrocławiu - Bieg Firmowy rusza 11 maja. Najbardziej odjazdowa Rowerowa Gra Miejska FRRuuu rozkręci aż cztery miasta we wrześniu.

Pomoc z każdego zakątka świata!

Bieg Firmowy jest charytatywną sztafetą biegową dla pracowników firm, w której każdy zawodnik ma do pokonania dystans 5 km. Projekt jest wpisany w DNA Wrocławia już od 12 lat. Dla wielu przedsiębiorstw udział w Biegu, to już tradycja - wpisana w kalendarz na stałe. W 2023 roku wydarzenie wsparło ok. 20 000 osób, w tym ponad 11 500 biegaczy z 550 firm z całej Polski. Zawodnicy wybiegali rekordowe ponad pół miliona złotych! Ile dobroci przyniesie tegoroczna edycja? 

Każdy krok stawiany jest w szczytnym celu - wsparcia małych bohaterów z Fundacji Everest, czyli dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji. Uczestnicy pobiegną stacjonarnie we Wrocławiu oraz dołączą do pomocy z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu aplikacji mobilnej. 

Fot. Daniel Mofina

Sponsorem Głównym Biegu Firmowego, kolejny rok z rzędu, została firma będąca wieloletnim uczestnikiem wydarzenia - Hasco-Lek z Grupy Hasco. Dzięki tej współpracy, już 11 maja, tysiące uczestników ruszy w pogoń niesienia pomocy. 

Jesień to jazda bez trzymanki (ale w kasku)!

Równolegle 1 lutego wystartują zapisy do 4. edycji FRRuuu - największej integracji rowerowej dla pracowników w Polsce. Uczestnicy wezmą udział w całodniowym evencie, rozwiązując zagadki i poruszając się po ścieżkach rowerowych. 

Fot. Daniel Mofina

Escape room na świeżym powietrzu? Sportowa rywalizacja? Emocje od startu, po samą metę? To właśnie najbardziej odjazdowa Rowerowa Gra Miejska! Pracownicy kilkuset firm pokonują ok. 20 km trasę rowerową, pełną atrakcji i zadań, promując aktywny tryb życia, zdrowe nawyki oraz przesiadkę z samochodu na dwa kółka. Projekt opiera się na założeniach less waste events, gdzie za każdego uczestnika zostanie posadzone nowe drzewo. 

Zaangażowane firmy przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w Polsce. Im więcej osób weźmie udział we FRRuuu, tym nasza planeta bardziej się zazieleni. Dzięki poprzednim edycjom i zaangażowaniu ponad 300 firm zostało posadzonych już blisko 6000 drzew! 

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?

Nie może Cię tam zabraknąć! Bilety znajdziesz już od 1 lutego na www.biegfirmowy.pl i www.rajdrowerowy.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli startowej, ceny ulegną zmianie.

________________________________________________________________________

Informacje o Compani

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani. Projektujemy, organizujemy i realizujemy eventy. Łączymy efektowność i efektywność, abstrakcję i konkret, kreatywność i biznes. Compani to nie-agencja eventowa. Organizujemy zarówno eventy od 50 osób, jak i ogólnopolskie wydarzenia dla 30000+ uczestników. W formule live oraz digital. 

Pracujemy m.in. z Mercedes-Benz, 3M, Dolby, Kaufland, Santander, Just Join IT, Grupa Wirtualna Polska. Kompleksowo zarządzamy wydarzeniami: Bieg Firmowy, FRRuuu Firmowy Rajd Rowerowy, E-sportowa Liga Firmowa. 

Let’s make people happy!

Let’s make business happy!

http://compani.pl/

Materiały promocyjne Fundacja Everest i Compani 

Copyright © Agora SA