Polska-Iran w Lidze Narodów. Gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn bardzo dobrze radzi sobie podczas trwającej Ligi Narodów. Tym razem nasi siatkarze zmierzą się z Iranem. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek o 20:00. Gdzie oglądać ten mecz? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski doskonale radzi sobie podczas trwającej Ligi Narodów. Nasi siatkarze rozpoczęli zmagania na turnieju w Ottawie, gdzie wygrali trzy mecze (3:0 z Argentyną, 3:0 z Bułgarią oraz 3:1 z Francją). Lepsi okazali się jedynie Włosi, którzy pokonali ich 3:1. W Sofii z kolei podopieczni Grbicia poradzili sobie jeszcze lepiej. Zakończyli rozgrywki w stolicy Bułgarii z kompletem zwycięstw (3:1 z Brazylią, 3:0 z Kanadą, 3:0 z Australią i 3:1 ze Stanami Zjednoczonymi)

Zobacz wideo

Mecz Polska-Iran w Lidze Narodów. Szansa na przedłużenie świetnej serii 

Polacy są w świetnej formie i nic nie wskazuje na to, że może się to zmienić. Tym razem nasi reprezentanci zmierzą się przed własną publicznością w Ergo Arenie z Iranem. Spotkanie będzie dla nich świetną okazją do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. Obecnie plasują się na drugiej pozycji z dorobkiem 21 punktów. Liderem stawki są Francuzi, którzy uzbierali taką samą liczbę punktów, ale mają lepszy bilans setów. 

Dla reprezentacji Iranu spotkanie z Polakami będzie równie ważne. Nasi rywale w ostatnim meczu pokonali 3:0 Kanadyjczyków i łącznie mają na koncie cztery zwycięstwa i tyle samo porażek. Aktualnie zajmują ósme miejsce w tabeli, więc każde najbliższe ich starcie będzie bardzo ważne w kontekście utrzymania się w top 8. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatni mecz Iranu z Polską miał miejsce w rundzie grupowej podczas ubiegłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio. Wówczas lepsi okazali się siatkarze z Azji i po bardzo emocjonującym meczu pokonali Polaków 3:2. Łącznie w dziesięciu ostatnich meczach sześciokrotnie wygrywali nasi reprezentanci. 

Mecz Polska Iran w Lidze Narodów. Gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Mecz reprezentacji Polski z Iranem w Lidze Narodów odbędzie się we wtorek o 20:00. Spotkanie będzie można oglądać na kanale Polsatu Sport, TVP 2, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl i na platformie Polsat Box Go.

Więcej o: