Siatkarki wracają do gry w Lidze Narodów. Kiedy mecze Polek? [TERMINARZ]

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się Liga Narodów w siatkówce kobiet. Po czterech meczach, Polki mają na koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Już w tym tygodniu nasze siatkarki czekają kolejne spotkania.

Siatkarska reprezentacja Polski kobiet dobrze rozpoczęła zmagania w Lidze Narodów. Na początku nasze zawodniczki ograły Kanadyjki 3:1. Następnie zmierzyły się z reprezentacją Brazylii i tym razem musiały uznać wyższość rywalek. Ostatecznie przegrały tamto spotkanie 0:3. Dwa ostatnie mecze pierwszego turnieju zakończyły się zwycięstwem polskiej kadry - z Koreą Południową 3:0 oraz Niemcami 3:2.

Zobacz wideo Grbić nie obiecuje zwycięstwa nawet w meczu towarzyskim. „A co dopiero mówić o Lidze Narodów czy mistrzostwach świata"

Polskie siatkarki wracają do gry w Lidze Narodów. Na początku czeka je starcie z Japonią

Już w tym tygodniu Polki będą miały okazję do przedłużenia dobrej serii. W nadchodzących dniach czekają je kolejne zmagania w Lidze Narodów. Tym razem mecze będą rozgrywane w Quezon City na Filipinach. Zawody odbędą się od 14 do 19 czerwca.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W składzie doszło do niewielkich zmian. Na turnieju zabraknie Alicji Grabki oraz Agnieszki Kąkolewskiej. Zastąpiły je Magdalena Jurczyk oraz Martyna Czyrniańska. Pierwsze spotkanie nasze siatkarki rozegrają już 14 czerwca. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Japonii. W późniejszym etapie rozgrywek zmierzą się jeszcze z Tajlandią, Stanami Zjednoczonymi oraz Belgią. 

Liga Narodów. Terminarz reprezentacji Polski kobiet (godziny według czasu polskiego)

  • 14 czerwca: Japonia - Polska (13.00) 
  • 16 czerwca: Polska - Tajlandia (5.00) 
  • 17 czerwca: Polska - Stany Zjednoczone (5.00) 
  • 18 czerwca: Belgia - Polska (9.00) 

Wszystkie nadchodzące mecze reprezentacji Polski w siatkówce kobiet podczas Ligi Narodów będzie można obejrzeć na antenach TVP oraz Polsatu Sport. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.