Shakira i Pique rozstali się po 12 latach związku. Piłkarz Barcelony przyłapany

To może być jedno z najgorętszych rozstań w piłkarskim świecie. Hiszpański dziennik "El Periodico" przekazał, że Gerard Pique i Shakira się rozstali. Powodem miała być zdrada, której dopuścił się obrońca Barcelony.

Gerard Pique i Shakira to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych par w piłkarskim świecie. Para poznała się w 2010 roku, kiedy to kolumbijska piosenkarka nagrywała teledysk do utworu "Waka Waka", oficjalnego hymnu mistrzostw świata w 2010 roku, które odbywały się w Republice Południowej Afryki.

Zobacz wideo Polska - Walia. Oceniamy Polaków po meczu [SPORT.PL LIVE #24]

Pique zdradził Shakirę?

Hiszpański dziennik "El Periodico" podał zaskakujące informacje, że po 12 latach związek Pique z Shakirą się rozpadł. Co więcej, obrońca Barcelony miał się nawet wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania. Powodem takiej decyzji miały być wybryki 35-latka.

Media przekazały, że kolumbijska piosenkarka miała przyłapać swojego partnera na zdradzie. Pique, który obecnie przebywa na urlopie, ma imprezować obecnie z klubowym kolegą Riquim Puigiem i być stałym bywalcem prywatnych pokoi w nocnych klubach. 

Shakira nie chciała ślubu z Pique

W 2020 roku Gerard Pique i Shakira trafili na listę najbardziej wpływowych par na świecie, stworzoną przez magazyn "Forbes". Para doczekała się dwóch synów - Milana (dziewięć lat) i Sashy (siedem lat). Jak wynika z doniesień hiszpańskich mediów, rozstanie piłkarza z piosenkarką "zaburzy rodzinne ognisko".

W marcu tego roku Shakira w "Planet Weird Podcast" zdradziła, że nie planuje brać ślubu z Pique. - Nie chcę, żeby widział we mnie swoją żonę, ale bardziej jako dziewczynę. To jest taki zakazany owoc, wolę go zachować i myśleć, że wszystko jest możliwe. Nie widzę konieczności ubierania się w białą suknię, ponieważ nie mam potrzeby wychodzić za mąż, aby wciąż być z mężczyzną, którego kocham - wyjaśniła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.