High League 3. "Hardkorowy Koksu" wraca do klatki. Gdzie i kiedy oglądać? [STREAM]

4 czerwiec 2022 roku - to data trzeciej edycji High League. Jedną z najciekawszych walk może być ta pomiędzy Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką a Robertem "Roburem" Orzechowskim. Gdzie oglądać galę High League 3? Stream online.

High League to, obok FAME MMA, najbardziej znana federacja freak fightów w Polsce. Jedną z twarzy federacji jest raper Malik Montana. Do tej pory odbyły się dwie edycje High League. W walce wieczoru na High League 2 Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski w efektowny sposób znokautował Michała "OwcaWK" Owczarzaka. Niewykluczone, że były gracz Virtus Pro ponownie pojawi się w oktagonie w najbliższych miesiącach, bo bardzo chce się z nim zmierzyć Nikola "Lobanjica" Mijomanović, czarnogórski streamer.

Zobacz wideo Raper Alberto mówi o MMA, High League, Maliku Montatnie, Kizo i strzelaninie

High League 3. "Hardkorowy Koksu" wraca do oktagonu po pięciu latach

High League ogłosiło w miniony wtorek, że Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika zmierzy się na trzeciej edycji gali z Robertem "Roburem" Orzechowskim. Kulturysta tym samym wraca do oktagonu po pięciu latach przerwy. Burneika przegrał z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem w maju 2017 roku na KSW 39. Wcześniej sportowiec z Litwy pokonał odpowiednio Marcina Najmana oraz Dawida Ozdobę na MMA Attack.

Znamy już też walkę wieczoru na High League 3. Alberto, raper należący do wytwórni Malika Montany, będzie walczył z Marcinem Dubielem, który dołączył do High League na zasadzie wypożyczenia z FAME MMA. W klatce pojawi się też Denis Załęcki, który na poprzedniej gali wygrał z Alanem Kwiecińskim.

High League 3. Karta walk

  • Marcin Dubiel - Alberto - walka wieczoru,
  • Denis "Bad Boy" Załęcki - TBA,
  • Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika - Robert "Robur" Orzechowski,
  • TBA - TBA,
  • TBA - TBA,
  • TBA - TBA,
  • TBA - TBA,
  • TBA - TBA.

Gdzie i kiedy oglądać galę High League 3?

Trzecia edycja gali High League odbędzie się czwartego czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie highlive.tv.

Więcej o: