Gwiazdor Fame MMA oskarżony. Próbował usunąć wideo, ale mu się nie udało

Adrian "Polak" Polański nie może zaliczyć ostatnich dni do specjalnie udanych. Z jednej strony wygrał swoją walkę podczas gali Fame MMA 13, ale dzień wcześniej uderzył jednego z kibiców. Sprawa została już zgłoszona na policję.

Dzień przed tym, jak Adrian "Polak" Polański zmierzył się na gali Fame MMA 13 z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem pierwszy z nich nie był w stanie utrzymać nerwów na wodzy. Przed piątkowym ważeniem "Face2Face" wszedł w dyskusję z jednym z kibiców, która zakończyła się na policji.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

Roberto SoldićKSW walczy o Roberto Soldicia. Federacja stawia jeden warunek

"Polak" odpowie za uderzenie nastolatka

Dzierżący do niedawna pas mistrzowski organizacji Fame "Polak" dłonią uderzył w twarz nastoletniego kibica. Nagranie z tego zdarzenia szybko obiegło media społecznościowe, wywołując mnóstwo reakcji. Jak się można było tego spodziewać, Polański nie uniknie z tego tytułu konsekwencji.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ogłosił na Facebooku, że sprawa trafiła na policję. Opisano tam przebieg całej sytuacji. "Polak" podszedł do grupki nastolatków, następnie znieważył ich wulgarnymi słowami, po czym uderzył 15-latka pięścią w twarz.

Kara nawet do roku pozbawienia wolności

W toku rozwoju zdarzeń "Polak" zmuszał również inne dzieci, które widziały całą sytuację, aby nie informowały o zajściu organów ścigania. Chcąc uniknąć konsekwencji, Polański groził gapiom i próbował usuwać z ich telefonów nagranie, na którym było widać, jak uderzył 15-latka.

Tromba - Gimper w walce wieczoru FAME MMA 14FAME MMA 14. Hit pomiędzy YouTuberami walką wieczoru kolejnej gali freakfightów

"Za tego typu zachowanie kwalifikowane jako naruszenie nietykalności dziecka - sprawcy może grozić do 1 roku pozbawienia wolności. Nie zgadzamy się na bicie dzieci i będziemy ostro reagować na takie przestępstwa z całą stanowczością. Zwłaszcza wtedy, gdy dorosły mężczyzna rzuca się z pięściami na słabszego chłopca" - czytamy na stronie Ośrodka.

Więcej o: