O to walczą na FAME MMA 13. Specjalna nagroda za ponad 300 tys. złotych

Fame MMA 13 odbędzie się już dzisiaj w Arenie Gliwice. Organizatorzy mają dla kibiców, ale i swoich zawodników mnóstwo atrakcji. Zwycięzca najbardziej medialnej walki otrzyma bowiem atrakcyjną nagrodę. Będzie to spersonalizowany Dodge RAM o wartości ponad 300 tys. złotych.

Fame MMA 13 już w sobotni wieczór zagości w Arenie Gliwice. Podczas pierwszej w tym toku gali kontrowersyjnej organizacji freak fightów nie zabraknie emocji. W oktagonie obejrzymy kilka ciekawych pojedynków. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch popularnych YouTuberów Sergiusza "Nitro" Górskiego i Pawła "Unboxall" Smektalskiego.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

Fame MMA 13. Organizatorzy mają dla gwiazd niespodziankę. Specjalna nagroda za ponad 300 tys. złotych

Do tego obejrzymy też m.in. starcie Pawła "Popka" Mikołajuwa z Normanem "Storminem" Parke, Adriana "Polaka" Polańskiego a Amadeusza "Ferrariego" Roślika, a także powrót Marty "Linkimaster" Linkiewicz. Kontrowersyjna celebrytka i Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska zmierzą się w jedynej tego wieczoru walce z udziałem kobiet.

Gabriel 'Arab' Al-Sulwi i Piotr 'Szeli' SzeligaKuriozum przed Fame MMA 13. Wyjął kartkę i kazał podpisać. "Przyrzeczenie publiczne"

Gwiazdy gali Fame MMA 13 mogą oprócz sowitych pensji liczyć na dodatkową motywację. Organizacja potwierdziła na krótko przed galą, że zwycięzca najbardziej medialnej walki otrzyma specjalną nagrodę. Będzie to spersonalizowany Dodge RAM o wartości ponad 300 tysięcy złotych. Pokazano także zdjęcie maszyny. Za jego efektowny design odpowiada YouTuber "Budda". 

Gala Fame MMA rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w systemie PPV na stronie famemma.tv. Dostępne są dwa warianty. Basic - transmisja w jakości 720p z możliwością dostępu do zapisu gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Premium - transmisja w jakości 1080p oraz dostęp do zapisu przez tydzień po zakończeniu wydarzenia.

FAME MMA 13. Karta walk

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Wrzosek i BłachowiczBłachowicz skomentował werdykt w walce Wrzoska: To obrzydliwe

Więcej o: