Fame MMA 13. Gdzie obejrzeć galę? O której rozpoczęcie? [STREAM ONLINE, PPV, KARTA WALK]

Fame MMA 13 już dzisiaj odbędzie się w Arenie Glwice. W pierwszej tegorocznej gali kontrowersyjnej federacji nie powinno zabraknąć emocji. Dojdzie m.in. do pojedynku Pawła "Popka" Mikołajuwa z Normanem Parke. Początek gali już o godzinie 19:30. Gdzie można obejrzeć galę? STREAM ONLINE.

Fame MMA 13 odbędzie się już 26 marca w Arenie Gliwice. Kibice freak fightów mogą zacierać ręce, gdyż federacja postarała się o imponującą kartę walk. W walce wieczoru zobaczymy starcie dwóch popularnych YouTuberów. Zmierzą się ze sobą Sergiusz „Nitro" Górski i Paweł „Unboxall" Smektalski. Dla obu będzie to debiut w oktagonie. 

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

Fame MMA wraca z pierwszą galą w 2022 roku. Mnóstwo atrakcji dla fanów freak fightów

Federacja Fame MMA zaplanowała łącznie dziewięć pojedynków. Sześć z nich odbędzie się w formule MMA, trzy natomiast w K-1 w małych rękawicach. Wielkie zainteresowanie oprócz wspomnianej walki wieczoru budzi także starcie z udziałem Pawła "Popka" Mikołajuwa. Popularny raper zmierzy się z Normanem "Storminem" Parke

Gabriel 'Arab' Al-Sulwi i Piotr 'Szeli' SzeligaKuriozum przed Fame MMA 13. Wyjął kartkę i kazał podpisać. "Przyrzeczenie publiczne"

Mikołajuw jest ponad 30 kilogramów cięższy od swojego rywala, jednak na Irlandczyku nie robi to wrażenia. - Zabiorę ci te złote łańcuchy, złote zęby, zabiorę wszystko. Skończysz w samych gaciach - odgrażał się Parke na jednej z konferencji prasowych. - Ja wiem jedno. Prawdziwa technika siły się nie boi. Może być szybszy, lepszy na tarczach, ale się porządnie przygotuję fizycznie, nic ten chłopak mi nie zrobi. Nie ma się czego bać - to natomiast odpowiedź "Popka"

Oprócz wspominanych pojedynków, w sobotę zobaczymy także m.in. powrót Marty Linkiewicz, która w jedynej walce z udziałem kobiet zmierzy się z Karoliną "Way of blonde" Brzuszczyńską. Rękawice skrzyżują też m.in. Amadeusz Ferrari i Adrian Polak.

Gdzie i kiedy oglądać FAME MMA 13?

Gala Fame MMA rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w systemie PPV na stronie famemma.tv. Dostępne są dwa warianty. Basic - transmisja w jakości 720p z możliwością dostępu do zapisu gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Premium -  transmisja w jakości 1080p oraz dostęp do zapisu przez tydzień po zakończeniu wydarzenia. 

FAME MMA 13. Karta walk

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Wrzosek i BłachowiczBłachowicz skomentował werdykt w walce Wrzoska: To obrzydliwe

Więcej o: