"Popek Monster" powraca. Gdzie i kiedy kolejna gala Fame MMA? Jak wykupić PPV? [TRANSIMSJA, KARTA WALK]

W walce wieczoru gali Fame MMA 13 zmierzą się Sergiusz "Nitro" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski. Choć to jest main event, tak naprawdę emocjonujących starć będzie więcej. Do oktagonu wejdzie też znany wszystkim "Popek Monster", która będzie walczył z Normanem "Storminem" Parke czy Amadeusz "Ferrari" Roślik i Adrian "Polak" Polański. Walka ostatniej pary miała się odbyć bez limitu czasowego, ale na kilka dni przed galą doszło do zmian.

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się w sobotę 26 marca w Gliwicach. Wydarzenia sportów walki charakteryzują się tym, że te najciekawsze pojedynki są stawiane jako main event. Władze Fame MMA postanowiły pójść krok dalej, dając swoim fanom jeszcze więcej emocji. 

Zobacz wideo

Emocje na Fame MMA 13. Aż trzy walki wieczoru i była gwiazda KSW

Pod kątem sportowy najciekawiej zapowiada się starcie Pawła "Popka" Mikołajuwa z Normanem "Storminem" Parke. W przeszłości "Popek" mierzył się z takimi zawodnikami, jak Mariusz Pudzianowski, który wciąż bije się dla KSW. Parke natomiast walczył w przeszłości dla KSW oraz UFC. Ma na koncie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Bayern Monachium szykuje transfer. Bayern Monachium szykuje transfer. "Bild" ujawnia: Porozumienie kwestią czasu

Parke jest o blisko 30 kg lżejszy od "Popka". Będzie to więc dla niego duże wyzwanie, aby powalić dużo większego od siebie przeciwnika. - Zabiorę ci te złote łańcuchy, złote zęby, zabiorę wszystko. Skończysz w samych gaciach - wygrażał się na ostatniej konferencji Norman Parke. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Dużo emocji wzbudzała też walka Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Obaj mieli stanąć do walki bez limitu czasowego. Byłaby to jedna runda, która kończy się dopiero po nokaucie. Sytuacja uległa zmianie na ostatniej konferencji. "Ferrari" przyznał, że doznał kontuzji stopy, dlatego zmieniono warunki walki. Starcie odbędzie się w dużo mniejszej klatce prawdopodobnie na zasadach bokserskich w małych rękawicach. 

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Fame MMA 13. Gdzie i o której obejrzeć galę freakfightową? Jak wykupić PPV? 

Dostęp do transmisji FAME MMA 13 można wykupić za pośrednictwem specjalnej strony. Wyróżniono kilka opcji: BASIC oferuje dostęp w jakości 720p i możliwości ponownego obejrzenia gali w ciągu następnych 48 godzin. Taka opcja kosztuje 27,99 zł. Transmisja PREMIUM daje dostęp do oglądania widowiska w jakości 1080p. Nagrania będą dostępne przez 168 godzin i do tego gwarantuje ona dostęp live do Loży Szyderców. Dla tych użytkowników będzie też możliwość obejrzenia trzech poprzednich gal. Koszt to 32,99 zł. 

Więcej o: