Nowe Death Stranding za mniej niż dwa lata. Przeciek szybko zniknął z Internetu

W Internecie nic nie ginie. Tym razem przekonał się o tym Hideo Kojima i inne osoby odpowiedzialne za nowe Death Stranding. Jak się okazuje, na jednym z zagranicznych portali pojawiła się przybliżona data premiery. Szybko została jednak usunięta.

W ostatnich dniach Death Stranding, jedno z najnowszych dzieł Hideo Kojimy, ponownie pojawiło się na ustach społeczności graczy. Wszystko za sprawą zapowiedzi drugiej części cyklu, a także rozdania jego pierwszej części na Epic Games Store. Jak się jednak okazuje, w ostatnich dniach mogliśmy poznać przybliżoną datę premiery "dwójki", co zdecydowanie nie było zamierzone.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Death Stranding 2 w 2024 roku

Choć o Death Stranding 2 dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni temu, być może już teraz poznaliśmy przybliżoną datę premiery. Za jej opublikowanie odpowiedzialny jest Frank Aliberti, jeden z artystów pracujący na drogą. Ten do swojego internetowego portfolio dodał wspomnianą grę Hideo Kojimy, jednocześnie ujawniając przybliżoną datę premiery na 2024 rok.

Działanie z pewnością nie było zamierzone, wszak jego profil na Artstation szybko został pozbawiony nie tylko samej daty, lecz ogólnie wpisu dotyczącego Death Stranding 2. Na szczęście - choć w przypadku Franka raczej nieszczęście - w Internecie nic nie ginie, a felerny zrzut ekranu dostępny jest w sieci.

Profil Franka Libierti na ArtStationProfil Franka Libierti na ArtStation zrzut ekranu, ArtStation.com

Endorfy Thock Compact Wireless Tania klawiatura, która robi robotę. ENDORFY bez wstydu można wsadzić pod choinkę

O grze zrobiło się głośniej

Nie można wykluczyć, że przeciek jest zaplanowanym zabiegiem Hideo Kojimy i spółki, który w ostatnim czasie prężnie promuje gry Death Stranding. Poza ujawnieniem drugiej części cyklu na The Game Awards, gracze w ostatnich dniach mogli zdobyć pierwszą część cyklu zupełnie za darmo. Wszystko za sprawą dodania jej do świątecznej rozdawajki od Epic Games Store.

Miłośnicy jakościowych gier komputerowych zdecydowanie na zjawisko nie powinni narzekać. Pierwsze Death Stranding jest bowiem niezwykle udane. Oceny wersji na komputery osobiste zebrane przez portal Metacritic nie pozostawiają żadnych złudzeń. Gracze ocenili tytuł na 7.8 w skali od 1 do 10, zaś krytycy przyznali aż 78 punktów w skali od 1 do 100.

Fortnite, skiny z NBA Kolejny koszykarz NBA zostanie grywalną postacią w Fortnite. Prezent dla graczy na święta

Więcej o: