Konkurs fotograficzny w Wiedźminie 3. Polacy rozdają nagrody

Wiedźmin 3 Dziki Gon, po aktualizacji next-gen wprowadzającej urozmaicenie w szacie graficznej, ponownie wrócił na języki graczy. Do zabawy zachęcają także twórcy gry, organizując konkurs fotograficzny z interesującymi nagrodami.

CD Projekt RED prężnie działa, aby zachęcić jak najwięcej osób do uruchomienia Wiedźmina 3 Dziki Gon po wdrożeniu nowej aktualizacji. Ta dodaje obsługę nowych rozwiązań graficznych, przez co gra ponownie może zachwycić grafika. Jak się okazuje, twórcy nie przeszli obok tego obojętnie, decydując się na organizację konkursu fotograficznego.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Zostań cyfrowym fotografem

Przed kilkoma dniami do Wiedźmina 3 Dziki Gon trafiła nowa aktualizacja. Określono ją mianem "next-gen", głównie z powodu nowości, które wprowadza. Miłośnicy poznawania nowych historii będą zachwyceni kilkoma nowymi zadaniami, zaś fani wybitnej grafiki - obsługą nowych technologii. Korzystając z pełnego ray-tracingu czy DLSS 3, przygody Geralta można oglądać w jeszcze lepszej jakości.

Z tego sprawę zdecydowanie zdaje sobie CD Projekt RED, które postanowiło zorganizować konkurs fotograficzny. Wcześniej na podobną aktywność mogli liczyć gracze Cyberpunka 2077. O co chodzi w zabawie? Wystarczy zrobić zrzut ekranu, który okaże się konkurencyjny w jednej z trzech kategorii.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe

Trzy zróżnicowane kategorie pozwolą na wzięcie udziału w konkursie wszystkim miłośnikom Wiedźmina:

  • Kategoria 1: Ujęcia ze szlaku - zadaniem jest uchwycenie jak najładniejszego krajobrazu,
  • Kategoria 2: Towarzysze podróży - pokaż towarzyszy podróży Geralta w jak najlepszy sposób,
  • Kategoria 3: Wojownicza ścieżka - zaprezentuj zaciekłość i dynamikę walki z monstrami.

Organizatorzy dla najlepszej trójki w każdej kategorii przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Laureaci z 1. miejsca zdobędą wygodny fotel do gry o wiedźmińskich motywach. Zajęcie 2. miejsca oznacza nowy zestaw peryferiów - myszkę oraz klawiaturę - oraz zestaw gadżetów. Najniższy szczebel podium to zaś nowa myszka i wspomniane gadżety. Więcej na temat zabawy dowiecie się tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.