Gwiazdor Hollywood pojawi się w Cyberpunku. Nowy zwiastun nadchodzącego dodatku

CD Projekt RED podczas wydarzenia The Game Awards pochwaliło się światu nowym zwiastunem nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077. Jak się okazuje, w Phantom Liberty pojawi się kolejna gwiazda z Hollywood, Idris Elba.

W ostatnim czasie wokół Cyberpunka 2077 ciągle wiele się dzieje. Przed kilkoma miesiącami pojawił się serial Edgerunners, zaś w przyszłym roku gracze mają otrzymać dodatek Phantom Liberty. Wokół niego sporo działo się podczas gali The Game Awards, a pokazany premierowo drugi zwiastun ujawnił, że w grze spotkamy kolejną gwiazdę z Hollywood.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Zwiastun na The Game Awards

Minionej nocy odbyła się tegoroczna gala The Game Awards. Wydarzenie zostało poświęcone nie tylko wyłonieniu zwycięzców w poszczególnych kategoriach, lecz także było okazją do zapowiedzi lub przypomnienia o nowościach w branży gier komputerowych. Takiej sytuacji nie ominęło także polskie studio CD Projekt RED.

Na wydarzeniu ujawniono zwiastun nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty. Klimatyczny trwający około półtora minuty materiał zarysowuje fabułę, którą dokładnie poznamy po premierze. Jej data wciąż nie została sprecyzowana, jednak podtrzymano jej nadejście w 2023 roku.

 

Najciekawszym elementem zwiastuna było jednak przedstawienie nowej postaci, którą zobaczymy w grze. W rolę Solomona Reeda, agenta FIA Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki wcieli się Idris Elba, gwiazdor Hollywood. W ostatnich tygodniach mówi się o nim jako jednym z kandydatów do zostania nowym Jamesem Bondem.

Plany na Cyberpunka 2077 są duże

CD Projekt RED, śród wielu ogłoszeń sprzed kilku tygodni, poinformował o interesujących planach dotyczących cyklu Cyberpunk 2077. Nadchodzący wydatek będzie jedynym rozszerzeniem do gry, która już w perspektywie kolejnych lat ma otrzymać pełnoprawną kontynuację.

Premiery nowego Cyberpunka 2077 nie można jednak się szybko spodziewać. Pracę nad nią nawet nie ruszyły. Pracownicy CD Projekt RED pochylą się nad projektem dopiero po wydaniu Phantom Liberty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA