Blizzard szykuje nowy hit. Eksperci zachwyceni zamkniętym pokazem

Już w czwartkowe popołudnie odbędzie się oficjalny pokaz Diablo IV. Przed kilkoma dniami tytuł został zaprezentowany dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami. Ci pozostają zgodni - zdecydowanie jest na co czekać.

Diablo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier, które Blizzard w historii swojego funkcjonowania wydało na świat. Aktualnie społeczność oczekuje premiery czwartej odsłony cyklu, wokół której ewidentnie dużo się dzieje. Niedawno tytuł, za zamkniętymi drzwiami, został ujawniony dziennikarzom. Ci mówią jasno - jest na co czekać.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Tak było na finale Polskiej Ligi Esportowej!

Pokaż już w czwartek

Przyszły rok w branży gier zapowiada się niezwykle dobrze. Aktualnie jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest niewątpliwie Diablo IV, kontynuacja niezwykle popularnego cyklu rozpoczętego przez Blizzard jeszcze w 1996 roku. Premiera zaplanowana jest na 2023 rok, jednak już w najbliższym czasie o grze mamy dowiedzieć się znacznie więcej.

Już na czwartek, 8 grudnia, zaplanowano transmisję Blizzarda, która będzie dotyczyć wspomnianego Diablo IV. Rozpocznie się ona o godzinie 18:00 czasu polskiego i zgodnie z przypuszczeniami ma odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania fanów. To między innymi data premiery, informacje dotyczące sprzedaży oraz oczywiście - przebieg rozgrywki.

Zdecydowanie jest na co czekać

Doniesienia medialne sprawiają, że oczekiwanie na Diablo IV wymaga coraz większej ilości cierpliwości. Tytuł został bowiem pokazany wybranym dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami, a ci wraz z wygaśnięciem embargo, zalali społeczność graczy pozytywnymi informacjami. Tytuł nie tylko zachwycił powrotem do cięższego klimatu i atrakcyjnym gameplayem, lecz także szeregiem nowości.

Po raz pierwszy w serii Diablo gracze uzyskają dostęp do szerokiej personalizacji postaci. Teraz nie ograniczymy się tylko do płci i klasy, lecz także konkretnego wyboru wyglądu bohatera. Zniesiona zostanie także blokada regionalna - gracze ze wszystkich zakątków świata będą dzielić wspólne serwery. Co więcej, podtrzymana zostanie tradycja wprowadzania dodatkowych klas poprzez dodatki, co już teraz zapowiada ewentualne rozszerzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.