Blizzard szykuje nowy hit. Eksperci zachwyceni zamkniętym pokazem

Już w czwartkowe popołudnie odbędzie się oficjalny pokaz Diablo IV. Przed kilkoma dniami tytuł został zaprezentowany dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami. Ci pozostają zgodni - zdecydowanie jest na co czekać.

Diablo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier, które Blizzard w historii swojego funkcjonowania wydało na świat. Aktualnie społeczność oczekuje premiery czwartej odsłony cyklu, wokół której ewidentnie dużo się dzieje. Niedawno tytuł, za zamkniętymi drzwiami, został ujawniony dziennikarzom. Ci mówią jasno - jest na co czekać.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Tak było na finale Polskiej Ligi Esportowej!

Pokaż już w czwartek

Przyszły rok w branży gier zapowiada się niezwykle dobrze. Aktualnie jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest niewątpliwie Diablo IV, kontynuacja niezwykle popularnego cyklu rozpoczętego przez Blizzard jeszcze w 1996 roku. Premiera zaplanowana jest na 2023 rok, jednak już w najbliższym czasie o grze mamy dowiedzieć się znacznie więcej.

Już na czwartek, 8 grudnia, zaplanowano transmisję Blizzarda, która będzie dotyczyć wspomnianego Diablo IV. Rozpocznie się ona o godzinie 18:00 czasu polskiego i zgodnie z przypuszczeniami ma odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania fanów. To między innymi data premiery, informacje dotyczące sprzedaży oraz oczywiście - przebieg rozgrywki.

Microsoft Detecting PredatorsMicrosoft nadal walczy o giganta. Próbują wszystkiego

Zdecydowanie jest na co czekać

Doniesienia medialne sprawiają, że oczekiwanie na Diablo IV wymaga coraz większej ilości cierpliwości. Tytuł został bowiem pokazany wybranym dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami, a ci wraz z wygaśnięciem embargo, zalali społeczność graczy pozytywnymi informacjami. Tytuł nie tylko zachwycił powrotem do cięższego klimatu i atrakcyjnym gameplayem, lecz także szeregiem nowości.

Po raz pierwszy w serii Diablo gracze uzyskają dostęp do szerokiej personalizacji postaci. Teraz nie ograniczymy się tylko do płci i klasy, lecz także konkretnego wyboru wyglądu bohatera. Zniesiona zostanie także blokada regionalna - gracze ze wszystkich zakątków świata będą dzielić wspólne serwery. Co więcej, podtrzymana zostanie tradycja wprowadzania dodatkowych klas poprzez dodatki, co już teraz zapowiada ewentualne rozszerzenia.

U.S. Army EsportPrzekonać młodzież do wojska promocją w esporcie i gamingu. Plan Amerykanów za miliony dolarów

Więcej o: