Poznamy datę premiery Diablo IV. Informacje mają pojawić się podczas najbliższej gali

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, już wkrótce dowiemy się więcej o Diablo IV, w tym datę premiery oraz otwartej bety. Diablo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier oryginalnie powołanych do życia przez Blizzard Entertainment.

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat Blizzard Entertainment powołało do życia wiele kultowych serii. Jedną, najbardziej rozpoznawalnych z nich, jest Diablo. Sympatycy cyklu oczekują nowej odsłony serii, która ma pojawić się już w przyszłym roku. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, więcej na ten temat mamy się dowiedzieć podczas nadchodzącej gali o tematyce gier.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

The Game Awards z informacjami o Diablo IV?

W przeciągu najbliższych dni dowiemy się więcej o kolejnej odsłonie jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier komputerowych od Blizzard Entertainment, czyli Diablo IV. Informacje dostarcza zaufany w branży insider, Tom Henderson. Informacje mają zostać ujawnione już w przeciągu najbliższych dni.

W ostatnim czasie Diablo IV miało zostać zaprezentowane, rzecz jasna za zamkniętymi drzwiami, około setce dziennikarzy. Henderson twierdzi, że 7 grudnia mają wygasnąć umowy, które uniemożliwiają przekazanie informacji dotyczących gry opinii publicznej. Ma to się wiązać także z wydarzeniem, The Game Awards, które rozpocznie się już 9 grudnia.

Gra 'Cyberpunk' CD ProjektuCyberpunk 2077 z nową wersją w 2023 roku. Tytuł otrzyma wydanie GOTY

Otrzymamy pakiet informacji?

Informacje, które społeczność graczy ma poznać podczas The Game Awards są kompleksowe. Te, oprócz przekazanych oryginalnie przez Hendersona, zostały uzupełnione także przez innego insidera, Jeza Cordena. Wynika z nich jasno, że gracze otrzymają zestaw kompleksowych informacji.

Podczas wydarzenia poznamy nie tylko datę premiery, którą zakłada się na kwiecień 2013 z możliwym ośmiotygodniowym odchyleniem, lecz także szereg informacji o przedsprzedaży, otwartych testach beta oraz zawartości edycji kolekcjonerskiej. Ta ma zawierać między innymi dedykowaną świeczkę.

Verdansk odtworzony w MinecraftSzalony pomysł fana Call of Duty. Odtwarza mapę w Minecraft

Więcej o: