Poznamy datę premiery Diablo IV. Informacje mają pojawić się podczas najbliższej gali

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, już wkrótce dowiemy się więcej o Diablo IV, w tym datę premiery oraz otwartej bety. Diablo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier oryginalnie powołanych do życia przez Blizzard Entertainment.

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat Blizzard Entertainment powołało do życia wiele kultowych serii. Jedną, najbardziej rozpoznawalnych z nich, jest Diablo. Sympatycy cyklu oczekują nowej odsłony serii, która ma pojawić się już w przyszłym roku. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, więcej na ten temat mamy się dowiedzieć podczas nadchodzącej gali o tematyce gier.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

The Game Awards z informacjami o Diablo IV?

W przeciągu najbliższych dni dowiemy się więcej o kolejnej odsłonie jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier komputerowych od Blizzard Entertainment, czyli Diablo IV. Informacje dostarcza zaufany w branży insider, Tom Henderson. Informacje mają zostać ujawnione już w przeciągu najbliższych dni.

W ostatnim czasie Diablo IV miało zostać zaprezentowane, rzecz jasna za zamkniętymi drzwiami, około setce dziennikarzy. Henderson twierdzi, że 7 grudnia mają wygasnąć umowy, które uniemożliwiają przekazanie informacji dotyczących gry opinii publicznej. Ma to się wiązać także z wydarzeniem, The Game Awards, które rozpocznie się już 9 grudnia.

Otrzymamy pakiet informacji?

Informacje, które społeczność graczy ma poznać podczas The Game Awards są kompleksowe. Te, oprócz przekazanych oryginalnie przez Hendersona, zostały uzupełnione także przez innego insidera, Jeza Cordena. Wynika z nich jasno, że gracze otrzymają zestaw kompleksowych informacji.

Podczas wydarzenia poznamy nie tylko datę premiery, którą zakłada się na kwiecień 2013 z możliwym ośmiotygodniowym odchyleniem, lecz także szereg informacji o przedsprzedaży, otwartych testach beta oraz zawartości edycji kolekcjonerskiej. Ta ma zawierać między innymi dedykowaną świeczkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.