Cyberpunk 2077 z nową wersją w 2023 roku. Tytuł otrzyma wydanie GOTY

Już w przyszłym roku na sklepowe półki trafi nowe wydanie Cyberpunka 2077. Nie chodzi o zapowiedziany na pierwszą połowę 2023 roku dodatek Phantom Liberty, lecz edycję Game of the Year. Wcześniej polskie studio podobnie postąpiło w przypadku Wiedźmina 3.

CD Projekt RED naprawdę ambitnie podchodzi do kolejnych lat, a najnowsza informacja tylko to potwierdza. Już w 2023 roku możemy spodziewać się trafienia do sklepów Cyberpunka 2077 w zupełnie nowej edycji, wersji Game of the Year. Ta ma cechować się konsolidującym wydaniem gry oraz dodatku, zupełnie jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Cyberpunk 2077 w końcu odzyskał zaufanie graczy

Trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach wokół Cyberpunka 2077 sporo się dzieje. Gra, po nieudanej premierze z uwagi na wiele błędów w premierowej wersji gry, po licznych aktualizacjach stała się grywalna. Do zagrania zachęcają także liczne aktualizacje, a także wydany w ostatnim czasie serial animowany Edgerunners.

 Zwłaszcza ten ostatni, w połączeniu z licznymi przecenami, stał się kluczem do sukcesu gry. Przez kilka tygodni od momenty udostępnienia serialu na Netfliksie, liczba graczy codziennie przekraczała milion. To jednak nie koniec, wszak już wkrótce możemy spodziewać się premiery pierwszego i jedynego dodatku - Phantom Liberty.

Nicolai 'device' Reedtz, AstralisEsportowa legenda chce doprowadzić swój skład na szczyt. "Muszę dać z siebie wszystko"

Nowe wydanie w 2023 roku

Jak się okazuje, rozszerzenie nie będzie jedyną nowością związaną z Cyberpunkiem 2077, która trafi na sklepowe półki w przyszłym roku. Zgodnie z doniesieniami portalu StockWatch.pl, CD Projekt RED planuje wydanie także edycji Game of the Year. Ta ma zawierać zarówno podstawowy tytuł, jak i Phantom Liberty.

Wraz z wydaniem dodatku szykowany jest spory update do Cyberpunka 2077. Samo podejście "Redów" nie jest niczym nowym, a raczej powtórzeniem działającego schematu. Wiedźmin 3, po wydaniu obydwu rozszerzeń, także otrzymał wersję GOTY, która łączyła całą zawartość w ramach jednego produktu.

- To naturalna kolej rzeczy. Tak samo było z "Wiedźminem", który po obu dodatkach został w końcu wydany jako "Game of the Year Edition" i w ten sposób funkcjonuje od tamtego czasu na rynku. W tym przypadku można się spodziewać tego samego. To dosyć oczywiste - powiedział Kiciński podczas prezentacji na GPW Innovation Day - Docelowa wersja "Game of the Year" Cyberpunka 2077 będzie właśnie po update i łącznie z nowym dodatkiem. Ta wersja udostępnione zostanie po "pełnej" cenie.

HUNDEN w barwach Tricked EsportsEsportowy trener uniewinniony po latach. Komisja Integralności ponownie przyznaje się do błędu

Więcej o: